Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky
...
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky so zľavovým kódom
Cukorničky
Kanvičky na mlieko
Maselničky
Stojany na vajíčka
Tácky
Etažéry
Ostatné stolovacie pomôcky
Podložky pod hrniec
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
255 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Brisa
17,5x54 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Belor
13x32 cm, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Vine
14x47 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
16x22 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
14x30,5 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
19,14 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Odette
20,5x31,5 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Nirela
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Shai
Ø 33 cm , servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
34,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Tori
13x33 cm, drevená
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Podnos na tortu Cyril
Porcelánový, vínovočervený/slonovinový, ø 32,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Cukornička Toppu
Kameninová, čiern-obiela
Na sklade
Posledné kúsky
43,99 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Krúžky na obrúsky v súprave Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Kanvička na mlieko Abeille
200 ml, kameninová, krémovobiela
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Birdy
2 ks, kameninové, žlté/modré
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
15x38 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
S|P Collection
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Luma
Na sklade
Posledné kúsky
28,80 €
s kódom
36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Double Funky
Ø 25 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, zelená/sivá
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Meridian
85 ml, kameninová, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Krúžky na obrúsky v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, 2x6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,31 €
s kódom
16,64 € bez kódu
8,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
S|P Collection
Krúžky na obrúsky v súprave Charm
4 ks, kovové, ø 4,5 cm
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Kanvička na mlieko Artisan
70 ml, kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Brisa
110 ml, kameninová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Yuka
2 ks, terakota, v terakotovej farbe
Na sklade
19,99 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Yuka
2 ks, keramické, svetložlté
Na sklade
19,99 €
s kódom
24,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
32,5x42 cm, servírovacia, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Stojanček na vajíčko Artisan
Kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Podnos Structure
35x45 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x22,5 cm, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Latina
Kameninový, tmavofialový
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kähler Design
Stojančeky na vajíčka v súprave Hammershøi Poppy
2 ks, porcelánové, biele
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
15,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tácka Meridian
10x29 cm, kameninová
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvička na mlieko Cyril
180 ml, porcelánová, zelená/slonovinová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Stojančeky na vajíčka v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
8,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Etažér Rifbjerg
Z morskej trávy, v prírodnej farbe, ø 25 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Zone
Stojančeky na vajíčka v súprave Singles
4 ks, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
31,67 €
s kódom
39,59 € bez kódu
9,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tácka Taormina
33x41 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska na vajíčka Fattoria
Kameninová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, zelená, 10,5x16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Servírovacie stolíky
Vývrtky
Chladiace nádoby
Tácky
Etažéry