Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky
...
Stolový riad a servírovanie
Ostatné servírovacie pomôcky
Ostatné servírovacie pomôcky so zľavovým kódom
Cukorničky
Kanvičky na mlieko
Maselničky
Stojany na vajíčka
Tácky
Etažéry
Ostatné stolovacie pomôcky
Podložky pod hrniec
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
256 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tácka Yule
Ø 35 cm , kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vajíčko Chicken
Kamenný, béžový
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Podnos
20x35 cm, servírovací, drevený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
23x34,5 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
7,19 €
s kódom
8,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Double Funky
Ø 20 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Krúžky na obrúsky v súprave Deer
4 ks, kovové, 5x6 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(46)
Na sklade
8,58 €
s kódom
10,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Dakls
Krúžky na obrúsky v súprave Angel
4 ks, kovové, 5x5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojanček na vajíčko Paula
Keramický, ružový
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Tácka
30x45 cm, servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8,39 €
s kódom
10,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Podnos Splint
27x42 cm, servírovací, ratanový
Na sklade
Posledný kúsok
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Nonna Rosa
30x40 cm, porcelánová
(15)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Skladací servírovací podnos
37,5x37,5 cm, servírovací, drevený
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Nádobka na maslo Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Etažér
Porcelánový, biely, ø 25,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(10)
Na sklade
8,26 €
s kódom
10,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Cream
Keramický, biely/béžový, ø 30 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Eviaya
3 ks, keramické
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
9,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Hexagon
Silikónová, 16x14 cm
(68)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 40 cm , servírovacia, korková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Tácka Old Leopard Brewery
Ø 33 cm , kovová
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Allium
Keramická
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Otočný podnos
Plastový, biely, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Queen
25x35 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Etažér Harlequin
Sklenený, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x24 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
18x38 cm, kovová
Na sklade
Posledné kúsky
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Artisan
25x41 cm, porcelánová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
Posledné kúsky
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brandani
Cukornička Alhambra
Keramická, biela
(5)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
18x38 cm, kovová
Na sklade
35,96 €
s kódom
44,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 25 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,16 €
s kódom
25,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 32 cm , sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bambum
Otočný podnos Fiesta
Ø 35 cm , servírovací, bambusový
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Maya
25x35,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Stojanček na vajíčko
Porcelánový, biely/zelený/fialový/v zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x24 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Podnos na tortu Shine
Kameninový, v lesklej striebornej farbe, ø 26 cm
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Patrizia
3 ks, keramické, žlté/zelené/modré/ružové
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko Tea Time
100 ml, keramická, čierna
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, hnedý, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Duo
Kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Servírovacie stolíky
Vývrtky
Chladiace nádoby
Tácky
Etažéry