Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky
...
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Plážové osušky a deky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
330 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Tmavomodrá, 70x140 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, biela, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, taupe, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, svetlohnedá, 70x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Zone
Osuška Sauna
Froté, bavlnená, tmavozelená, 70x140 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x140 cm
(542)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Modrá, 70x140 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlnená, oranžová, 70x140 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, sivé, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavoružové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, ružové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, hnedé, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, modré, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, tmavozelené, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(10)
Doručenie od 4. 11. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Time
Froté, bavlnená, geometrická, svetlosivá, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x140 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce, bavlnené, béžové, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(3)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Soft Zero Twist Spa Towel
Bavlnená, béžová, 100x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Quick Dry
8 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x30)/2x stredný uterák (50x85)/2x osuška (90x140)
(2)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Södahl
Osuška Vista
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, slonovinová, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, biele, 70x140 cm
(4)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, antracitové, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlnená, tmavomodrá, 90x180 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, sivé, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
27,99 €
s kódom
34,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s prímesou bambusu, geometrická/kockovaná, biela/modrá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Osuška Nuance
Froté, s prímesou bambusu, geometrická/kockovaná, modrá/ružová, 70x140 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 2x malý uterák (30x30)
(6)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, zelenomodré, 2x malý uterák (30x30)
(2)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 2x malý uterák (30x30)
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, biele, 2x malý uterák (30x30)
(2)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 2x malý uterák (30x30)
(2)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, žlté, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 2x malý uterák (30x30)
(5)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, tmavomodré, 2x malý uterák (30x30)
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, tmavoružové, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 90x140 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, sivozelené, 2x malý uterák (30x30)
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac