Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky
...
Kúpeľňový textil
Osušky
Osušky so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Plážové osušky a deky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Súprava
Počet kusov
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
332 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová osuška Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 85x140 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
6 ks, froté, bavlnené, tmavofialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nugo
Bavlnená, geometrická, modrá, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Nuno
Bavlnená, geometrická, žltá/oranžová, 100x160 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Dark Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, tmavosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Evita
10 ks, froté, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Light Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetlosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave White
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, biele, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Powder
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetloružové/béžové, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, hnedé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, béžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, béžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Osuška Natural Fine Waffle
Vaflová, ľanová, v prírodnej farbe, 100x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavosivé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(28)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Playmobil
Plážová osuška Unique United
Froté/detská, z mikrovlákna, 75x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(155)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, hnedé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, sivé, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, tyrkysovomodré, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, svetloružové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, oranžové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
10 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Bamby
6 ks, froté, s prímesou bambusu, tmavohnedé, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, červené, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Luxe Games
Bavlnená, geometrická, oranžová, 90x175 cm
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, modrá, 140x170 cm
(2)
Doručenie od 19. 11. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plážová deka Allure Stripe
Ľanová, pruhovaná, béžová, 140x170 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
6
7