Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo
...
Voľný čas a zábava
Papiernictvo
Papiernictvo so zľavovým kódom
Písacie potreby
Peračníky
Zápisníky
Diáre
Kalendáre a plánovače
Fotoalbumy
Balenie darčekov
Samolepky
Kancelárske potreby
Fixky a zvýrazňovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
207 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Snow Leopard
5 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
3,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bigso
Podložka na stôl Annie Paper Laminate
Biela, kartónová, 39x59 cm
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A6, linajkový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Cat and Dog Palais
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Beneath the Tree
S vianočným motívom, 31x25 cm
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Meri Meri
Prianie Baloon
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Obal na knihu s taškou Red&Blue
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Darčekové tašky v súprave Dinosaur Kingdom
8 ks, 13x8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
2,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Desert Dino
Formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A6, linajkový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Pero Shark
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Hearts
60 str., formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Christmas
8 ks, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Darčeková taška Birdsong
31x25 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Chicago School
8 ks, s vianočným motívom
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Starflower
5 ks, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Gumy v súprave Road Trip
(4)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Zápisník Flex
48 str.
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life in Harmony
30 str.
Na sklade
Posledný kúsok
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A5, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Iconic Sparkle
Látkový
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Respect
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Bees
192 str., formát A6, linajkové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum L Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Darčeková súprava Four-Leaf Clover
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Dream Big Little One
30 str.
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bigso
Fotoalbum S Marble Paper Laminate
25 str.
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Týždenný plánovač The Perfect Plan
Týždenný, 104 str.
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,77 €
s kódom
24,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DesignWorks Ink
Záložka do knihy Mushroom
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave
192 str., formát A4, linajkové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Printintin
Prianie Warm Wishes
S vianočným motívom, 10,5x15 cm
(2)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Antic Line
Záložky do knihy v sade
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Starflower
8 ks
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Positive Thoughts
Formát A5, linajkový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum A Love Story
30 str.
Doručenie od 2. 11. 2026
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník City Go Big
Látkový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Love is in the Air
Doručenie od 2. 11. 2026
23 €
s kódom
28,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Plánovač
Formát A5, týždenný, 60 str.
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Peračník Ninjago Dragon Power
Látkový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Fotoalbum Wedding 2-pack - One Love
Doručenie od 2. 11. 2026
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Svadobný plánovač The Perfect Day
Doručenie od 2. 11. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Denník pre bábätko Once Upon a Time: The Book About My Life Story
68 str.
Na sklade
Posledné kúsky
31,38 €
s kódom
39,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zápisník Hello Sunshine
Formát A5, linajkový
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Písacie potreby
Zápisníky
Balenie darčekov
Samolepky