Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie · Zľavový kód
Nádoby a formy na pečenie
Plechy a pekáče
Zapekacie misy
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Cukrárske potreby
Vykrajovačky
Misy
Váženie a meranie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
365 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Béžová, kovová, nosnosť 5 kg
(7)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, plastový
(7)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest Prep&Store
4 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 28,5 cm, objem 5 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dr. Oetker
Súprava vykrajovača a dekoračných šablón Egg
5 ks, kovová
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Valek
Embosovaný valček Star Wars
Drevený
(8)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na tortu
ø 20 cm, silikón
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,36 €
s kódom
15,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Plech Grande
Na pizzu/na tortu/na bagety, 39 x 33 cm, maximálna teplota 230 °C
(9)
Doručenie od 22. 10. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest 100 Collection
9 ks, na šalát, modré/v lesklej striebornej farbe, ø 28,5 cm
(5)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Kuchynská váha
V prírodnej farbe, digitálna, bambusová, nosnosť 5 kg
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Grande Aroma
30x43 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikón
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Flower
6 ks, ø 7 cm, silikón
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Misy v súprave Nest
9 ks, na šalát, plastové, modré/sivé, ø 28,5 cm
(7)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Prescott
Na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe/béžová, ø 18 cm, objem 1,7 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Minútka Singles
Čierna
(8)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Misa Maya
Na šalát, melamínová, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 30 cm, plast
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dr. Oetker
Forma na chlieb White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In the Forest
Kameninová, svetlohnedá, ø 20 cm, objem 1 l
(5)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Pekáč Litina
Z liatiny, 26x26 cm, maximálna teplota 250 °C
(5)
Na sklade
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 17 cm, silikón
(5)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v súprave
2 ks, ø 6 cm, nehrdzavejúca oceľ
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kuchynská váha
Ružová, kovová, nosnosť 5 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na tortu
28 x 20 cm, nehrdzavejúca oceľ
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Vykrajovače v súprave Round
9 ks, kovové
(4)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Artisan
14,5x23,5 cm, porcelánová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na srnčí chrbát Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 24 cm, objem 2,2 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 25 cm
(5)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Forma na koláč
ø 27 cm, silikón
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na chlieb
27,5 x 12,5 cm, silikón
(5)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Tortová stierka
Kovová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Zapekacia misa
20x32,5 cm, sklenená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Artisan
26,5x39 cm, porcelánová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie Fortune origami
14 x 14 cm, silikón
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holm
Formičky na ravioly v sade
2 ks, kovové
(4)
Doručenie od 26. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Forma na pečenie
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20,5 x 19,5 cm, sklo, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Lorson
Kameninová, svetlosivá, ø 29 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na chlieb
27,5 x 12,5 cm, silikón
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Holm
Zapekacia misa
15x21 cm, z liatiny, maximálna teplota 240 °C
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,50 €
s kódom
33,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Plech
Kov, 40 x 30 cm, maximálna teplota 230 °C
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 25 cm
(3)
Doručenie od 2. 11. 2026
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikón
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynské váhy
Nádoby a formy na pečenie
Vykrajovačky
Cukrárske potreby
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Košíčky
Zapekacie misy
Misy