Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Pečenie
Pečenie · Luxusný · Zľavový kód
Nádoby a formy na pečenie
Plechy a pekáče
Zapekacie misy
Kuchynské váhy a podložky na pečenie
Cukrárske potreby
Vykrajovačky
Misy
Váženie a meranie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Udalosť
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
365 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, kov
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dr. Oetker
Forma na chlieb White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Digitálny, nerezový
(1)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský valček
Kovový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Lis na cesto Cookie
Počet nástavcov 24 ks
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
40x50 cm, silikónová
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
2,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
6 ks, kovové
Na sklade
Posledný kúsok
10,07 €
s kódom
12,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Miska s cedidlom
Na šalát, biela/sivá, ø 28 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Misa Squito
Na šalát, porcelánová, biela, ø 14 cm, objem 520 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
20 x 19,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(6)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
32,5 x 25 cm, silikón
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v súprave Flower
6 ks, ø 7 cm, silikón
(5)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
2,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Nastaviteľná odmerka Measure-Up
Plastová
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
9,74 €
s kódom
12,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 22 cm, objem 3 l
Na sklade
9,59 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikón
(134)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, kov
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hendi
Náhradné diely pre šľahačkovú fľašu v súprave Kitchen Line
8 ks, plastové
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Misa Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, ø 21 cm, objem 890 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Forma na bábovku
ø 24 cm, kov
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Náhradné dno do formy Springform
ø 15 cm, keramika
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Blomsterbergs
Zdobiace vrecká v súprave
50 ks, plastové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
0,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Forma na pečenie
ø 18,5 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
9,10 €
s kódom
11,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Rošt do rúry
60 x 32 cm
(22)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynská podložka
30x40 cm, silikónová
(113)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Zapekacia miska Poterie
Ramekin, ø10 cm, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kuchynský teplomer
Nerezový
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Easter
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
7,70 €
s kódom
9,63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovače v súprave Spring
5 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Prescott
Na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v medenej farbe/béžová, ø 18 cm, objem 1,7 l
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 30 cm, kov
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkladacia mriežka
Kovová
(102)
Na sklade
7,20 €
s kódom
9 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v súprave
2 ks, ø 6 cm, nehrdzavejúca oceľ
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na tortu
ø 21 cm, kov
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Orion
Forma na chlieb Grande
27,5 x 15 cm, kov
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Obľúbené
Metaltex
Zdobiace vrecká v súprave
20 ks, plastové
(55)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
0,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie Statek
20 x 16 cm, silikón
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na mini bábovky
32 x 22 cm, silikón
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikón
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zenker
Vykrajovač Lamb
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,09 €
s kódom
8,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Embosovaný valček
Drevený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Zapekacia misa Ardo
11x14 cm, kameninová
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Forma na pečenie
22 x 22 cm, silikón, vhodné do teplovzdušnej fritézy
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
7
8
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynské váhy
Nádoby a formy na pečenie
Vykrajovačky
Cukrárske potreby
Valčeky
Náčinie na zdobenie
Košíčky
Zapekacie misy
Misy