Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín
...
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín so zľavovým kódom
Kvetináče
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Záhradné rukavice a zástery
Kompostéry
Stojany na kvety
Rozprašovače
Vyvýšené záhony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
541 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Nat
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Nat
2 ks, kovové, ø 20 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Piny
2 ks, kovové, ø 16 cm, výška 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Whity
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Deer
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, výška 7,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Sausage Dog
Porcelánová
(7)
Na sklade
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frog
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, výška 7 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Cat
Porcelánová, 520 ml
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Woodland Fox
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Cockapoo
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frida
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Lavandia
Kovový, 75x35 cm, výška 80 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Tulsa
Drevený, 30x47 cm, výška 59 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Pestovateľský stôl Mariegold
Kovový, 110x52 cm, výška 81 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon
Plastový, 45x27 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon
Plastový, 27x27 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Lillia
Kovový, 114x41 cm, výška 79,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Tulsa
Drevený, 30x47 cm, výška 87 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Pestovateľský stôl Diana
Kovový, 90x55 cm, výška 90 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Dahlia
Kovový, 47x47 cm, výška 30 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
49,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Kompostér
Kovový, zelený
(5)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený kvetináč Jasmine
Oceľový, 96x30 cm, výška 80 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Magnolia
Kovový, 120x45 cm, výška 30 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kvetináče v súprave Edna
2 ks, keramické, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Vibe
2 ks, keramické, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kanvička na zalievanie Flora
Sklenená, 1 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Kompostery v súprave
2 ks, plastové, zelené, 125 l
(17)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Závesný a nástenný /samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Závesný a nástenný /samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Artevasi
Držiaky na kvetináč v sade Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 21 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Závesný a nástenný /samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 20x50 cm, výška 18 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakota, 18x42 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 20x50 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakota, 21x52 cm, výška 4 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 20x50 cm, výška 18 cm
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Capri
Závesný a nástenný /samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obaly na kvetináče v súprave Sigal
2 ks, z cementu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obal na kvetináč Podium
2 ks, bez odtokového otvoru, ø 17 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
4
5
6
...
12
Načítať viac