Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín
...
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín so zľavovým kódom
Kvetináče
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Záhradné rukavice a zástery
Kompostéry
Stojany na kvety
Rozprašovače
Vyvýšené záhony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
541 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Plastia
Spony na hrantíky v súprave
2 ks, plastové
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záhradné rukavice
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kvetináč
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 11,5 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vodný kvetináč
Plastový, ø 12 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Bird
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11,5 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon
Plastový, 45x27 cm, výška 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x20,5 cm, výška 18 cm
(421)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč Kokedama
Bez odtokového otvoru, ø 9 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovač
Plastový, 500 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vodný kvetináč
Plastový, ø 15 cm, výška 12 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Woodland Fox
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 21 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený, 230 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Miska pod kvetináč Coaster
Gumená, ø 25 cm, výška 1 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kvetináče v súprave
2 ks, závesné a nástenné , plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, ø 13 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zavlažovacia guľa Bee
Terakotová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,76 €
s kódom
9,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Badger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 8 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
3 ks, závesný a nástenný , plastový, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Natural
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený
(217)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradné rukavice
(50)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Hena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Tiger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa
Sklenená, 197 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon
Plastový, 27x27 cm, výška 15,5 cm
(4)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac