Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín
...
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín so zľavovým kódom
Kvetináče
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Záhradné rukavice a zástery
Kompostéry
Stojany na kvety
Rozprašovače
Vyvýšené záhony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
535 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kanvička na zalievanie George
Plastová, 1,325 l
(2)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Drevený, 65 l, 43x79 cm, výška 78 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
170,40 €
s kódom
213 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa Globe
Sklenená, 175 ml
(15)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Tabora
Kovový/plastový, 80x65 cm, výška 132 cm
Doručenie od 3. 11. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stojan na kvety Nomad
Drevený, ø 30 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Basel
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(10)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Kvetináč Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tomasucci
Kvetináč Calla
Samozavlažovací, plastový, ø 19 cm, výška 33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
53,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Zavlažovacia guľa Flora
Sklenená
(15)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Leavy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Golvy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 52 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Glissy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 38 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
61,60 €
s kódom
77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(32)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Terrazzo
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 26 cm, výška 28 cm
(53)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 29 cm, výška 50 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 47 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 65,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Obal na kvetináč Planter
Závesný a nástenný , kovový, bez odtokového otvoru, výška 36 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kvetináče v súprave
2 ks, závesné a nástenné , plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Doručenie od 21. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč Duo
Kovová, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 19 cm
(4)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Obal na kvetináč Calbe
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 22,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
12
Načítať viac