Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Pestovanie rastlín
Pestovanie rastlín
...
Záhrada
Pestovanie rastlín
Luxusné pestovanie rastlín so zľavovým kódom
Kvetináče
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Záhradné rukavice a zástery
Kompostéry
Stojany na kvety
Rozprašovače
Vyvýšené záhony
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
538 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Obal na kvetináč Maki
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 46 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Stojany na kvety Reina
2 ks, kovové, 24x50,5 cm, výška 65 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
143,96 €
s kódom
179,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Stojany na kvety Reina
2 ks, kovové, 24x50,5 cm, výška 65 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
143,96 €
s kódom
179,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Betsy
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Milly
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Stojan na kvety Cambria
Drevený, 72x90 cm, výška 86 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Archy
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Obaly na kvetináče v súprave Bimala
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 34 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Pestovateľský stôl Ponk
Plastový, 88x46 cm, výška 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
131,20 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Bloom
3 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 24 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Kvetináče v súprave Thanh
3 ks, plastové/z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 45 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený kvetináč
Drevený, 40x100 cm, výška 84 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 79x51,5 cm, výška 65 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Keter
Vyvýšený záhon Darwin
Plastový, 113x47,5 cm, výška 80 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pestovateľský stôl
Kovový, 80 l, 40,5x100,5 cm, výška 80,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Lira
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 40 cm, výška 36 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obaly na kvetináče v súprave Sigal
2 ks, z cementu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Kovový, 80 l, 100,5x40,5 cm, výška 80,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Stojan na kvety Plantor
Ø 24 cm, výška 80 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
116 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Vibe
2 ks, keramické, bez odtokového otvoru, ø 31 cm, výška 27 cm
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Drevený, 65 l, 40x78 cm, výška 79 cm
Na sklade
Posledný kúsok
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, 49x49 cm, výška 65,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
107,20 €
s kódom
134 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojany na kvety
3 ks, kovové, 31x31 cm, výška 70 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Kvetináč Toval
Kovový, ø 28 cm, výška 40 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Pestovateľský stôl Mariegold
Kovový, 110x52 cm, výška 81 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Dalva
Terakotový, bez odtokového otvoru, ø 38 cm, výška 46 cm
(15)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený záhon Lillia
Kovový, 114x41 cm, výška 79,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
8 ks, kovová, 6x3 cm, výška 131 cm
(1)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, výška 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Deux
2 ks, ručne vyrobené, kameninové, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 25 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Cestina
2 ks, z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 55 cm
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Drevený, 63 l, 37x80,5 cm, výška 78 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Grapano
Kvetináč Rondi
Ø 23 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
92 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 26,5x25 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 26,5x25 cm, výška 70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Vyvýšený záhon
Drevený/plastový, 63 l, 38x80 cm, výška 78 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
88,80 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Yes Everyday
Stojan na kvety Emily
Kovový, 34x54 cm, výška 78 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
53,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Calun
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 32 cm, výška 29 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojan na kvety Victora
Drevený, výška 85 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
12
Načítať viac