Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky
...
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ pohára
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
281 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Obila
Na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Poháre v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Vinea
Na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Pohár Fuyu
175 ml
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
6 ks, 420 ml
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 430 ml, na víno
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
22,73 €
s kódom
28,41 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Poháre v súprave Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,71 €
s kódom
30,89 € bez kódu
7,72 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Ballard
4 ks, 275 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na poháre v súprave Party people
12 ks, silikónové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
1,08 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 350 ml
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Areca
4 ks, 350 ml
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 300 ml, na koktail
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 180 ml, na sekt
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 310 ml, na sekt
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
15,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 350 ml, na víno
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Poháre v súprave Misa
4 ks, 560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Misa
560 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Karafy na vodu
Slamky
Džbány
Podtácky
Nádoby na limonádu
Obľúbené filtre
Poháre a poháriky v súprave
Plastové poháre a poháriky
Poháre a poháriky na víno
Poháre a poháriky na whisky
Poháre a poháriky na pivo
Poháre a poháriky na likér