Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky
...
Riad na nápoje
Poháre a poháriky
Poháre a poháriky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ pohára
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
281 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave Alda
6 ks, 300 ml, na whisky
(290)
Na sklade
20,58 €
s kódom
25,73 € bez kódu
4,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Na sklade
27,58 €
s kódom
34,48 € bez kódu
5,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave
6 ks, 50 ml, štamperlík
(13)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
9,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Calliope
6 ks, 450 ml
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
9,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
5,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 220 ml, na víno
(308)
Na sklade
23,75 €
s kódom
29,69 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(278)
Na sklade
Posledné kúsky
22,17 €
s kódom
27,71 € bez kódu
4,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
RCR Cristalleria Italiana
Poháre v súprave
6 ks, 360 ml
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Frosted
4 ks, 360 ml, na whisky
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
12,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 320 ml, na koktail
(39)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave
18 ks
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
280 ml
(135)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Ouessant
4 ks, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
12 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
8,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Taurin
430 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
13,75 €
s kódom
17,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 650 ml, na koktail
(8)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Libellules
350 ml
(273)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 400 ml
(6)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 360 ml
(26)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Zero
4 ks, 260 ml, na sekt
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
8,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Signe
6 ks, 270 ml, na koktail
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
10,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Poháre v súprave Nirela
2 ks, z nehrdzavejúcej ocele, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Mia
2 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
(1)
Na sklade
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
6,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
260 ml
(24)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
4,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Karafy na vodu
Slamky
Džbány
Podtácky
Nádoby na limonádu
Obľúbené filtre
Poháre a poháriky v súprave
Plastové poháre a poháriky
Poháre a poháriky na víno
Poháre a poháriky na whisky
Poháre a poháriky na pivo
Poháre a poháriky na likér