Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie so zľavovým kódom
Podbradníky
Detský riad
Detské jedálenské stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Grow-Along
Biela, nosnosť 50 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Forest Animals
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Unicorn
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
6 ks, porcelánová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Water life
4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detská jedálenská súprava Miffy
Bambusová
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
Antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Luxe
Biela
Doručenie od 20. 10. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, biele, s hviezdičkami
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, žlté, s ornamentmi
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, zelené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Roba
Tácka k jedálenskej stoličke Sit Up Flex
V prírodnej farbe, nosnosť 15 kg
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Kid Up
V prírodnej farbe, nosnosť 51 kg
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up Click 'N' Flex
Antracitová, nosnosť 70 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up III
Hnedá, nosnosť 50 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up Click 'N' Flex
Biela, nosnosť 70 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
104,80 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up Flex
Antracitová, nosnosť 70 kg
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Sit Up III
Čierna, nosnosť 50 kg
Doručenie od 20. 10. 2026
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Kid Up
V prírodnej farbe, nosnosť 51 kg
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
138,40 €
s kódom
173 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská termoska
Z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová, 330 ml
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detský príbor Medvídek
3 ks, antikoro, v striebornej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská termoska
Z nehrdzavejúcej ocele, zelená, 330 ml
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(16)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(24)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(12)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
530 ml, keramický, žltý
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Head
255 ml, keramický, žltý
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detský hrnček Vintage Mushroom
Smaltovaný, krémovobiely
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detská fľaša Vintage Mushroom
Z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiela, 500 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, modrý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 19x20,5 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Oslo
Mušelínový, sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Oslo
Mušelínový, sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Oslo
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Paris
Mušelínový, ružový
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Paris
Mušelínový, sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník Paris
Mušelínový, žltý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Podbradník London
Mušelínový, ružový
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac