Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
...
Všetko pre bábätká a batoľatá
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie
Pomôcky na dojčenie a kŕmenie so zľavovým kódom
Podbradníky
Detský riad
Detské jedálenské stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
318 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Bunny
Silikónový, šalviový zelený, 18x23 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Chicken
Silikónový, žltý, 19x19,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, žltá
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, šalviová zelená
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Elephant
Silikónový, oranžový, 18x23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Classic Stripes Camel
2 ks, béžové, pruhované
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Podbradníky v súprave Windflower Creme, Blossom Pink
2 ks, s kvetinovým vzorom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Ocean Mix
3 ks, zo silikónu, zelený/modrý, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské taniere v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Rose Mix
3 ks, zo silikónu, červený/v lososovej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Detský príbor Olive Mix
3 ks, antikoro/zo silikónu, hnedý/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
6,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Colorine
155 ml, keramický
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Celebrate
150 ml, kameninový, modrý/krémovobiely
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
170 ml, kameninový, béžový
Na sklade
14,27 €
s kódom
17,84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Celebrate
150 ml, kameninový, žltý/krémovobiely
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, žltá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Unicorn
Plastový, ružový, 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detský desiatový box Dinosaur
Plastový, zelený, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Snips
Detská fľaša Dinosaur
Tritanová, zelená, 500 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Periodic Table
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
(1)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská jedálenská súprava Sunny Sausage Dog
5 ks, melamínová
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Prehistoric Land
Kovová, krémovobiela/tyrkysovomodrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Butterfly Garden
Kovová, modrá/krémovobiela, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Baby Dinos
2 ks, antikoro
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Detská jedálenská súprava Sharks
5 ks, melamínová
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Unicorn
Z nehrdzavejúcej ocele, svetloružová, 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Periodic Table
Plastový, svetlomodrý/krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Wild Wonders
2 ks, antikoro, krémovobiely
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Fairies in the Garden
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémovobiele, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Fairies in the Garden
Kovová, modrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Prehistoric Land
Z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavomodré, 600 ml
(354)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Periodic Table
Kovová, krémovobiela, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Wild Flowers
Kovová, krémovobiela/v striebornej farbe, 450 ml
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Fairies in the Garden
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 250 ml
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Sharks
2 ks, antikoro, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Brick
Plastová, žltá, 390 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Ninjago
2 ks, s fliaš, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Rocket
2 ks, s fliaš, plastové, zelené/modré, 390 ml
(139)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detský desiatový box Brick
2 ks, s fliaš, plastové, žlté, 390 ml
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Roba
Detská jedálenská stolička Nature UP
Biela, nosnosť 70 kg
Na sklade
Posledné kúsky
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Agnes
230 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac