Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Poťahy na sedací nábytok
Poťahy na sedací nábytok
...
Textil
Poťahy na sedací nábytok
Luxusné poťahy na sedací nábytok so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Farba
Typ
Funkcia
Veľkosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
68 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, krémovobiele
(8)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, sivé
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, hnedé
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, modré
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, sivobéžové
(8)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, čierne
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, biely
(31)
Doručenie od 15. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, béžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, krémovobiely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, svetlosivý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na kreslo, 70 cm, tmavosivý
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Poťah Lounge
Na kreslo, ochranný, 165 cm, červený
(5)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, béžový
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, krémovobiely
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, svetlosivý
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, zelený
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, čierny
(55)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, hnedý
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, sivobéžový
(2)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2