Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie
...
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie · Zľavový kód
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Poťahy na žehliace dosky
Príslušenstvo na žehlenie
Šijacie potreby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
226 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Metaltex
Čistiaca tyčinka na žehličku
Biela
(755)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, tmavomodrá, 110x33 cm
(24)
Na sklade
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Sušiak na bielizeň Tower
Biely, kovový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Látkový/plastový, čierny, 20 l
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Matne čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 18 m
(99)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kôš na bielizeň Ume
Plastový, biely, 60 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Tex
Látkový, biely, 61 l
(45)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Cordoba
Látkový, sivý, 68 l
(83)
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 11 m
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Addis
Štipce na bielizeň v sade
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, béžový, 64 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca doska Glide
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, sivá, 108x38 cm
(3)
Na sklade
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Plastový, tmavosivý, 16x19,5 cm, výška 38 cm
(6)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Fondi
Drevený, v tmavo prírodnej farbe, 38 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 27 m
(9)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Trio
Látkový, krémovobiely, 3x50 l
(7)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Taštička na štipce Premium
Čierna, 18x17,5 cm, výška 28 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Kôš na bielizeň Bamboo
Bambusový, v prírodnej farbe, 70 l
(2)
Na sklade
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Grey C
Bavlnený, béžový, 124x45 cm
(4)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brabantia
Žehliaca doska Denim Black A
S držiakom na žehličku/s nastaviteľnou výškou, čierna, 110x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Kôš na bielizeň
Plastový, sivý, 40 l
(109)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sušiak na bielizeň
Závesný, sivý, kovový
(84)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kôš na bielizeň Store-It
Kovový, zelený, 64 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kôš na bielizeň Yessira
Z vodného hyacintu, v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Sušiak na bielizeň Deluxe
V striebornej farbe, kovový
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Kôš na bielizeň Tex
Látkový, sivý, 61 l
(43)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
V striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 30 m
(40)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku K-Surf
Bavlnený, čierny, 141x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby Couture
16x24 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Kôš na bielizeň Duo
Skladací, látkový, sivý, 35 l
Na sklade
25,23 €
s kódom
31,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stolička na žehlenie bielizne
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Sušiak na bielizeň Tower
Čierny, kovový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Kôš na bielizeň Chess
Látkový, béžový/krémovobiely
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Cilja
Biela/zelená/ružová, 32x35 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Adria
Látkový, čierny, 48 l
(97)
Na sklade
Posledné kúsky
26,02 €
s kódom
32,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rolser
Poťah na žehliacu dosku Universal
Bavlnený, čierny, 140x55 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
Závesný, biely/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 4 m
(18)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Na sklade
Posledný kúsok
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Sušiak na bielizeň
Závesný, v striebornej farbe, kovový
(33)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kôš na bielizeň Candy
Látkový/plastový, biely, 20 l
(148)
Na sklade
Posledné kúsky
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mioli Decor
Kôš na bielizeň
Z juty, svetlohnedý, 67 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 44 m
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Žehliaca podložka Swift
Látková, 47x90 cm, výška 1,5 cm
(1)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Kôš na bielizeň Kara
Látkový, hnedý
Na sklade
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Príslušenstvo na žehlenie
Poťahy na žehliace dosky