Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie
...
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Pranie a žehlenie · Zľavový kód
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Poťahy na žehliace dosky
Príslušenstvo na žehlenie
Šijacie potreby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
226 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Addis
Štipce na bielizeň v sade
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
6 ks, v prírodnej farbe, ø 3,5 cm, výška 1 cm
(233)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Doručenie od 19. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Addis
Klipy na sušenie ponožiek v sade Sock Buddy
2 ks, biele, 2,5x30 cm, výška 6 cm
(27)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 50x35 cm
(396)
Na sklade
3,30 €
s kódom
4,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Set na čistenie žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 60x60 cm
(252)
Na sklade
3,78 €
s kódom
4,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
V prírodnej farbe, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Šnúra na bielizeň
Antracitová
(16)
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Čistiaca tyčinka na žehličku
Biela
(755)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Ochranná sieťka na žehlenie
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Iseo
Závesný, biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 2 m
(450)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 60x32 cm
(281)
Na sklade
8,16 €
s kódom
10,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík na štipce
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odžmolkovač
Sivý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Radius
Závesný, v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 2,5 m
(71)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Sušiak na bielizeň
Závesný, čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 3 m
(44)
Doručenie od 6. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na žehliacu dosku a žehličku
Kovový, v striebornej farbe, 14x28 cm, výška 34 cm
(48)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
34 ks, v prírodnej farbe
(263)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Poťah na žehliacu dosku Medium Perfect Fit
Bavlnený, oranžový, s potlačou, 110x35 cm
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň Nevis Onyx
Čierny, kovový, dĺžka sušiacej plochy 7 m
(47)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Taštička na štipce Premium
Čierna, 18x17,5 cm, výška 28 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Stripe
Látkový, čierno-biely, 54 l
(173)
Doručenie od 29. 10. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka
Látková, v matne striebornej farbe, 65x100 cm
(60)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Sušiak na bielizeň Petal
Závesný, béžový, plastový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Brabantia
Naparovací vešiak na žehlenie Linn
Látkový, svetlosivý, 1,5x41,5 cm, výška 22,5 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku Denim Black C
Bavlnený, čierny, 124x45 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Sušiak na bielizeň
Závesný, sivý/v striebornej farbe, kovový, dĺžka sušiacej plochy 6 m
(38)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, sivý, 69 l
(33)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlohnedý, 45 l
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Addis
Kôš na bielizeň Signature
Plastový, svetlozelený, 45 l
(8)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Maximex
Žehliaca podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(37)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, béžový, 69 l
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Pisces
Látkový, modrý, 54 l
(193)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn A
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 110x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Hannah
Biela/zelená/modrá, 32x35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bigso
Kôš na bielizeň Soft Storage
Látkový, sivý, 69 l
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Žehliaca doska
Na rukávy, biela/sivá, 52x11 cm
(81)
Doručenie od 19. 10. 2026
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na pranie
Príslušenstvo na žehlenie
Poťahy na žehliace dosky