Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Upratovanie a organizácia
Pranie a žehlenie
Príslušenstvo na pranie
Príslušenstvo na pranie
...
Pranie a žehlenie
Príslušenstvo na pranie
Príslušenstvo na pranie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Odžmolkovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Sortiment
Materiál
Šírka
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
27 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 50 ks
Obľúbené
Wenko
Štipce na bielizeň v sade
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 24 ks
Addis
Štipce na bielizeň v sade
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, ø 2 cm
(273)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
16 ks, v prírodnej farbe, 2x2 cm, výška 2 cm
(168)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,43 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 15 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
15 ks, v prírodnej farbe, 2x2,5 cm, výška 1 cm
(733)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
6 ks, v prírodnej farbe, ø 3,5 cm, výška 1 cm
(233)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,15 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 7 ks
Obľúbené
Wenko
Klipy na sušenie ponožiek v sade
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
1,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
4 ks, v prírodnej farbe, výška 1 cm
(115)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Addis
Klipy na sušenie ponožiek v sade Sock Buddy
2 ks, biele, 2,5x30 cm, výška 6 cm
(27)
Doručenie od 6. 11. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
3,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 50x35 cm
(396)
Na sklade
3,30 €
s kódom
4,13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 60x60 cm
(252)
Na sklade
3,78 €
s kódom
4,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Ochranné košíky na pranie podprseniek v sade
2 ks, biele, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
4,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
V prírodnej farbe, 7x18 cm, výška 1,5 cm
(313)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Šnúra na bielizeň
Antracitová
(16)
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Maximex
Loptičky na pranie na odstránenie nečistôt v sade
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Valček na chlpy
Biely
(109)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Sieťky na pranie bielizne v sade
3 ks, biele
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Sieťka na pranie bielizne
Biela, 60x32 cm
(281)
Na sklade
8,16 €
s kódom
10,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Košík na štipce
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Odžmolkovač
Sivý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Odpudzovač šatníkových molí Cedar
34 ks, v prírodnej farbe
(263)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Taštička na štipce Premium
Čierna, 18x17,5 cm, výška 28 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Hannah
Biela/zelená/modrá, 32x35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Asta
Biela/zelená/fialová/v zlatej farbe, 32x35 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Sieťka na pranie bielizne Cilja
Biela/zelená/ružová, 32x35 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Biely
(571)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza na prací prášok Tower
Biela, výška 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
Súvisiace kategórie
Sušiaky na bielizeň
Koše na bielizeň
Žehliace dosky
Príslušenstvo na žehlenie
Poťahy na žehliace dosky