Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Pre deti
...
Kategórie
Pre deti
Pre deti · Luxusný · Zľavový kód
Detský nábytok
Všetko pre bábätká a batoľatá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detský textil
Detské koberce
Detské osvetlenie
Hry a hračky
Školské potreby
Detský riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Odporúčaný vek
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 477 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Digger Dreams
Napínacia, na jednolôžko, s potlačou, 90x190 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Soft as a Cloud
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, ružová, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Minecraft "We got this"
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, sivá, 90x200 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Gamer
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, s potlačou, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastový, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Celebrate
Kameninový, svetlomodrý/krémovobiely, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Fairy Garden by Little Dutch
200 ml, plastový, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský hrnček Little Farm by Little Dutch
200 ml, tritanový, svetlozelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská deka Skulls
Mikroplyšová, tmavosivá, 130x170 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Respect
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská deka Gamer
Mikroplyšová, čierna/modrá, 130x170 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský tanier Celebrate
Kameninový, žltý/krémovobiely, ø 16 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Spoločenská hra Play Pick up sticks
Vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,97 €
s kódom
16,21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Frozen
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Detská plachta Bluey
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, biela, 90x200 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detské hodiny Pirate
Ø 23 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detské krídla Fairies in the Garden
Kovové/látkové, vhodný vek 3+
(16)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Detský kôš na hračky Panda
Z morskej trávy, s potlačou, biely/v prírodnej farbe, ø 25x24 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Zelený, 32x19 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Ružový, 25x30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Modrý, 25x30 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Kartová hra Ocean
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kreatívna súprava Sew Your Own Cat
Vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Bluey
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo & Stitch "Blue"
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Gabby's Dollhouse
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
(2)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo and Stitch
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, svetloružová, 90x200 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Florentia
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Robin Hood
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kartos
Poznámkový blok s perom Snow White
50 str., formát A6, bez potlače
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Puzzle Sausage Dog
Počet dielikov 16, vhodný vek 3+
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Puzzle On Our Street
Počet dielikov 24, vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Happy Horses
Napínacia, na jednolôžko, ružová, 90x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Sweet Treats
Napínacia, na jednolôžko, ružová, 90x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Florentia
192 str., formát A5, bez potlače
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potlače
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Baloons
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Bees
192 str., formát A6, linajkové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Giglio
192 str., formát A6, linajkové
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Kartos
Zošity v súprave Quadrilobe
192 str., formát A6, linajkové
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Zápisník Starflower
128 str., bez potlače
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Stupienok
Čierny, výška 24 cm, nosnosť 150 kg
(120)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Stupienok Met
Plastový, sivý, výška 24 cm, nosnosť 150 kg
(66)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 20x10 cm, výška 7 cm
(106)
Na sklade
Posledné kúsky
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Agnes
230 ml, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 16,5 cm, dĺžka 16,5 cm
(1)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
59
60
61
...
73
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hry a hračky
Detský nábytok
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detské úložné boxy
Detský textil
Detské osvetlenie
Detský riad
Školské potreby
Všetko pre bábätká a batoľatá