Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Pre deti
Pre deti
...
Kategórie
Pre deti
Pre deti · Luxusný · Zľavový kód
Detský nábytok
Všetko pre bábätká a batoľatá
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detský textil
Detské koberce
Detské osvetlenie
Hry a hračky
Školské potreby
Detský riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Montessori
Odporúčaný vek
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
3 490 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Heritage Tube Map
60 str., formát A5, linajkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódom
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A5, linajkový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Naruto
40x40 cm
(1)
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Arnold
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Belozi
Vhodný vek 3+, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Bran
Vhodný vek 3+, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Clark
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Elle
Vhodný vek 3+, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Em
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Joon
Vhodný vek 3+, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Justice
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka King Kin
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Kyla
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Lil Gouda
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(1)
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mojave
Vhodný vek 3+, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Santiago
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stacy
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Yoko
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(1)
Na sklade
6,70 €
s kódom
8,37 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polievková lyžica
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, svetlomodré, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Grant
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,62 €
s kódom
8,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Pullo
2 ks, plastový, oranžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Doručenie od 19. 10. 2026
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Pullo
2 ks, plastový, v mentolovej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Doručenie od 19. 10. 2026
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Sonic
Modrý, 40x40 cm
(2)
Na sklade
6,38 €
s kódom
7,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetloružové, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Detské hodiny Elko
Ø 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Nuages
Do vane, 4 ks, 9x14,5 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Interaktívna hračka Colour changing bath book Woodland
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný vek 3+
(1084)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný vek 3+
(636)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Lijjian
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(5)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Škatuľka na prvý zúbok Tooth Fairy
Kovová, ø 5 cm, výška 3 cm
(389)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Prak Catapult
(394)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajšia hra
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajšia hra
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Vyškrabávacie obrázky Space Age
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Marcia
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
Na sklade
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Selassi
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(1)
Na sklade
6,30 €
s kódom
7,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tank
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 13 cm, dĺžka 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,98 €
s kódom
7,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave
2 ks, hnedé, bavlnené, 15x21 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
3,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
knor
Detský obrázok Teddy Bear
20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detský vankúšik Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručenie od 14. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Interaktívna hračka Skydiver
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Forest
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
69
70
71
72
73
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hry a hračky
Detský nábytok
Doplnky a dekorácie do detskej izby
Detské úložné boxy
Detský textil
Detské osvetlenie
Detský riad
Školské potreby
Všetko pre bábätká a batoľatá