Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
257 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Mogador
S prímesou juty, ø 38 cm
(1)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Doručenie od 9. 11. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(34)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 39,5x39,5 cm
(25)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(14)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 39,5x39,5 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(10)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Stripe
2 ks, plastové, pruhované, 30x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Jacquard
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Prestieranie Piff
Bavlnené, ø 35 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Prestieranie Piff
Bavlnené, ø 35 cm
(1)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z kukuričného lístia, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Melange
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom