Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(59)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(11)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(48)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Prestieranie Ydun
Z morskej trávy, ø 35 cm
(279)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(21)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(34)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Forest Fable
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(22)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(6)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 39,5x39,5 cm
(25)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Bauhaus
4 ks, korkové, geometrické, 21,5x29 cm
(24)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Titan
Z eko kože, 45x33 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Pepita
Ø 38 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(4)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Dogs
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(76)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z kukuričného lístia, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(12)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(18)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie Hen House
4 ks, korkové, s potlačou, 21x29 cm
(5)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Querco
Korkové, s abstraktným vzorom, 30x45 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(1)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(27)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 45x30 cm
(14)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Cats
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(63)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Spirale
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
(8)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 32 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Pepita
Ø 38 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 39,5x39,5 cm
(4)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Larsson Geo
2 ks, bavlnené, možnosť prania, geometrické, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cadocha
Plastové, s vianočným motívom, s potlačou, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, 33x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Renata
Jutové, so vzorom mandaly, ø 38 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom