Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z umelej kože, 30x45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ego Dekor
Prestieranie Indi
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
8,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
OYOY Living Design
Prestieranie Toppu
2 ks, z bio bavlny, pruhované, 36x48 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
9 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Fallon
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
9,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
9,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Prestieranie Uncinetto
6 ks, papierové, ø 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Freezing
2 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Festive Car
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x47 cm
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Toadstools
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 35x47 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Christmas Star
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Mistletoe Kiss
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Scandi Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s hviezdičkami/s nápismi, 45x35 cm
(8)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Fir Branches
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s kvetinovým vzorom, 45x35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Merry Blue Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Pastel Christmas
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Rowan Berries
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s potlačou, 35x45 cm
(3)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Melange
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie White
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z kukuričného lístia, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom