Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cuisina
Plastové, s nápismi, 28,5x43,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Bistrot
Plastové, 28,5x44 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cuisina
Plastové, s nápismi, 28,5x43,5 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Sun
Z morskej trávy, pruhované, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Sun
Z morskej trávy, pruhované, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Vista
Bavlnené, možnosť prania, kockované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Botany 2
Ľanové, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Butterflies & Flowers
8 ks, papierové, vyfarbovacie, s kvetinovým vzorom, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Dinosaurs
8 ks, papierové, vyfarbovacie, 28x42,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Prestieranie Happy Icons
8 ks, papierové, vyfarbovacie, 28x42,5 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,11 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Prestieranie Uya
2 ks, z morskej riasy, kockované, 33,5x49 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,69 €
s kódom
15,86 € bez kódu
7,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Querco
Korkové, s abstraktným vzorom, 30x45 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Querco
Korkové, s abstraktným vzorom, ø 36 cm
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Freezing
2 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Christmas Star
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, s kvetinovým vzorom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Prestieranie Mistletoe Kiss
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Christmas Deco
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Delicate Green
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Madison
Prestieranie Capri
Látkové, možnosť prania, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ego Dekor
Prestieranie Indi
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
8,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Prestieranie
Filcové, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
VDE Tivoli 1996
Prestieranie Uncinetto
6 ks, papierové, ø 38 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie White
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Melange
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Prestieranie English Meadow
4 ks, korkové, s kvetinovým vzorom, 21,5x29 cm
(14)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
3,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Bauhaus
4 ks, korkové, geometrické, 21,5x29 cm
(24)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Na sklade
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, 33x48 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Fishbone
Plastové, pruhované, 33x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Maya
Bavlnené, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Marble
Plastové, so vzorom kameňa, 33x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
IHR
Prestieranie Mohana
S prímesou bavlny, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 33x48 cm
(1)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,81 €
s kódom
19,76 € bez kódu
9,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,76 €
s kódom
19,70 € bez kódu
9,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Larsson Geo
2 ks, bavlnené, možnosť prania, geometrické, 30x46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
7,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Larsson Geo
2 ks, bavlnené, možnosť prania, geometrické, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Prestieranie Liv
Bavlnené, možnosť prania, 35x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Prestieranie Mala
S prímesou juty, 35x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom