Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie
...
Kuchynský textil
Prestieranie
Prestieranie so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Súprava
Materiál
Tvar
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
256 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mila Home Luxury
Prestieranie Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(6)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, látkové, 30x46 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
5,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Nutcracker
Bavlnené, s vianočným motívom, 46x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, možnosť prania, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Ashes of Roses
Ľanové, možnosť prania, 45x35 cm
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Light Grey
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Prestieranie Briven
2 ks, bavlnené, pruhované, 35x50 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Prestieranie Dinner
Z umelej kože, 36,5x43,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
2
3
4
5
6
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Okrúhle prestieranie
Látkové prestieranie
Korkové prestieranie
Bambusové prestieranie
Prestieranie s vianočným motívom
Prestieranie s veľkonočným motívom