Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoly a stolíky
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Prídavné dosky k jedálenským stolom
...
Stoly a stolíky
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Prídavné dosky k jedálenským stolom so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dĺžka
Šírka
Materiál dosky stola
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
37 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
90x50 cm
(27)
Doručenie od 20. 10. 2026
144 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Brooklyn
95x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
168,80 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
90x50 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Marte
2 ks, v dekore duba, 45x102 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Brooklyn
95x50 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Melfort
90x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Brooklyn
95x50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Prídavná doska k jedálenskému stolu Atlantic
V dekore duba, 100x50 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
Z dubového dreva, 90x50 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
105x40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
192,80 €
s kódom
241 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Yumi
V dekore duba, 90x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Colonsay
96x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Clapperton
Z dubového dreva, 140x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Derrymore
Z dubového dreva, 45x120 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Gifford
V dekore duba, 105x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Derrymore
Z dubového dreva, 90x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Clapperton
Z dubového dreva, 95x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Melfort
V dekore duba, 90x50 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Clapperton
Z dubového dreva, 95x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Derrymore
Z dubového dreva, 45x120 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Derrymore
Z dubového dreva, 90x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Clapperton
Z dubového dreva, 95x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Gifford
V dekore duba, 105x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Prídavná doska k jedálenskému stolu Flow
V dekore duba, 45x95 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
126,40 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
308,80 €
s kódom
386 € bez kódu
193 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Prídavná doska k jedálenskému stolu Arun
95x50 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Tyler
Z dubového dreva, 120x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Plainfield
V dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
173,60 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Yumi
S doskou v dubovom dekore, 90x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
135,20 €
s kódom
169 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Aston
2 ks, v dekore duba, 90x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1