Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Záhrada
Grily a príslušenstvo
Príslušenstvo ku grilom
Príslušenstvo ku grilom
...
Grily a príslušenstvo
Príslušenstvo ku grilom
Príslušenstvo ku grilom so zľavovým kódom
Obaly na grily
Čističe na gril
Doplnky ku grilom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Farba
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
+ Ďalšie (1)
Zľavový kód
21 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cattara
Čistiaca kefa
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cattara
Rukavica na grilovanie Heat Grip
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Sorbent
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Maximex
Rukavica na grilovanie
2 ks
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Čistiaca kefa GrillOut
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistič na gril SMOKE
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Ochranný obal na gril
166x63 cm, výška 103 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Ochranný obal na gril
28x6 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Čistiaca súprava na grilovaciu dosku plancha
Na sklade
Posledný kúsok
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Outdoorchef
Grilovacia mriežka Australia
Z liatiny, 2 ks
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Taška na generátor studeného dymu SMOKE
Výška 51 cm
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Grilovacia mriežka Dualchef
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Grilovacie plechy v súprave Dualchef
Oceľové, 2 ks
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Odkladacia polička
Bambusová
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Chelsea 570 C
Výška 103 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Dualchef
117x67 cm, výška 85 cm
Na sklade
Posledný kúsok
76,80 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Ochranný obal na gril Dualchef/Australia
117x67 cm, výška 105 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Grilovací kôš s motorom Dualchef
Oceľový
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Outdoorchef
Generátor studeného dymu SMOKE
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1