Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 541 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Fern
Čierny, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Christmas Town
Bavlnený, s potlačou, 33x220 cm
(1)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Kitty Home
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x70 cm
(10)
Na sklade
14,83 €
s kódom
17,45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Leafy
Závesný systém tyč, bavlnený, žltý/sivý, 140x240 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Orion
Odkvapkávač Radka
Kovový, čierny, 35x21,5 cm
(51)
Na sklade
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Bunny Tails Ditsy Flowers
Napínacia, na jednolôžko, s kvetinovým vzorom, biela, 90x190 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Obliečky Pure Zigzag
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, z mikrovlákna, štruktúrované, krémovobiele, 200x220 cm
Na sklade
Posledné kúsky
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Vešiak Aspen
Kovový, čierny, šírka 25 cm, hĺbka 21 cm, výška 171 cm
(8)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, hnedý
(44)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obliečky na vankúše v súprave Mabile
2 ks, bavlnené, štruktúrované, 50x50 cm
(1)
Na sklade
32,63 €
s kódom
38,39 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
2 ks, bez vŕtania, kovové, matne biele
(2)
Na sklade
3,31 €
s kódom
3,90 € bez kódu
1,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Gélové perá v súprave
3 ks
(163)
Na sklade
8,37 €
s kódom
9,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Háčiky v súprave Onda
2 ks, nástenné, plastové, v striebornej farbe
(216)
Na sklade
4,59 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Pottery
Keramický, v petrolejovej farbe, 296 ml, ø 8 cm, výška 17,5 cm
(123)
Na sklade
Posledný kúsok
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Digger Dreams
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá, 135x200 cm
(4)
Na sklade
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Odkladací stolík Jasmia
Mramorový, béžový, ø 46 cm, výška 42 cm
Na sklade
Posledné kúsky
273,70 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Metaltex
Stojan na šperky My Jewels
Kovový, 16x26 cm, výška 45 cm
(7)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 140x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,36 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Letná, 160x200 cm
(10)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, krémovobiela, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Skrinka na topánky Ode
Výklopná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, svetlosivá, šírka 50 cm, výška 103 cm, hĺbka 15 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Pradesh Natural White
Ručne tkaný, s prímesou vlny, bouclé, bez vlasu, krémovobiely, 120x170 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Téglik na zubné kefky Sensu
Kameninový, čierny, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(7)
Na sklade
15,24 €
s kódom
17,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Svetlomodrá, šírka 50 cm, hĺbka 50 cm, výška 43 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Kvetináč Terrazzo
Betónový, s odtokovým otvorom, ø 15 cm, výška 14 cm
(33)
Na sklade
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Fantastic
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, v mentolovej farbe, bavlnená, 140x200 cm
(1)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Grace
Nástenné, ø 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
73,10 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Avola
So štetkou, sivý, 13x16 cm, výška 70 cm
(52)
Na sklade
23,03 €
s kódom
27,10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová
(26)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Blomsterbergs
Krájač na tortové korpusy
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Zimná, 220x230 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Dijon
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 44 m
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, sivá, 150x200 cm
(24)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Bredemeijer
Sitko na čaj
Z nehrdzavejúcej ocele
(20)
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Umývadlo Sunday
Čierne, šírka 40 cm, hĺbka 45 cm, výška 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Prateľný, syntetický, so stredne dlhým vlasom, béžový, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
88,40 €
s kódom
104 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Casa Selección
Umelá rastlina
Ø 13 cm, výška 34 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Linear Curve
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, čierne/béžové, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská polica Ditter
Poschodová, z morskej trávy, v prírodnej farbe, šírka 59 cm, výška 105 cm, hĺbka 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Hodiny Little Big Time
Nástenné, ø 77,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zelený, 140x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Hanse Home
Rohožka Washable
Béžová, 40x60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Gloria Cavallo
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, sivý/krémovobiely, ø 160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Z recyklovaného plastu, čierny, 35x26 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 22 cm, objem 3 l
Na sklade
10,19 €
s kódom
11,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, modré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
1
...
226
227
228
...
970
Načítať viac