Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 857 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Háčik Nostalgia
Bez vŕtania, oceľový, čierny
(95)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Styler
Obrazy v súprave Morris
30x40 cm, 2 ks, tlačené, s rámom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
29,24 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Behúň Unique
Prateľný, syntetický, bez vlasu, so strapcami, 80x200 cm
(6)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 160x200 cm
(40)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňový organizér Bellwood
Na kozmetiku, z recyklovaného plastu, čierny, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
S|P Collection
Cukornička Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, objem 205 ml
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Lékué
Súprava kuchynského náčinia
Plastová, 5 ks, so stojanom
(1)
Na sklade
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Roba
Prebaľovacia podložka Roba style
Zelená, 75x85 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Ø 27 cm, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
13,54 €
s kódom
15,93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, zelená, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Na sklade
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Green Decore
Vnútorný a vonkajší koberec Solitaire
Obojstranný/prateľný/ručne tkaný, syntetický, z recyklovaných vlákien, bez vlasu, béžový, 120x180 cm
(7)
Na sklade
70,55 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Koberec Summer Rain
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 120x180 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Orion
Detský tanier Bunny
Silikónový, šalviový zelený, 18x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Domopak
Vešiaky v súprave
3 ks, látkové, hnedé, dĺžka 42 cm
(44)
Na sklade
8,84 €
s kódom
10,40 € bez kódu
3,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Native Natural
Deka Merino
Vlnená, tmavosivá, 130x170 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
68 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Greg
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 47x30 cm, výška 33 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
254,15 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Odpadkový kôš Circular
Na triedený odpad, plastový, čierny, 35 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detský úložný box Stor
Plastový, s potlačou, 40x29 cm, výška 27 cm
(5)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Not You Again
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(42)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Behúň Duet
Sivý, 70x150 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
126,65 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Loft
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, svetlosivý, 60x120 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Mila Home
Behúň Summer Rain
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 60x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Blanche
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, krémovobiely, 140x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Skladacia veža Wild Wonders
Drevená, vhodný vek 3+
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Podnos Singles
Ø 20 cm , kovový
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stojan na topánky Ecori
Kovový, teleskopický, čierny/v prírodnej farbe, počet párov topánok 8 , šírka 62 cm, výška 30 cm, hĺbka 20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Panglao New York Light Grey
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, svetlosivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
96,90 €
s kódom
114 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Spinder Design
Kúpeľňová polička Multi
Nástenná, oceľová, čierna
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,95 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Ochrana proti prievanu Wooly
Krémovobiela, 10x80 cm
(4)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Crushed Velvet
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/luxusné, zamatové, ružové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Film Hook
Bez vŕtania, kovová, čierna, 8,5x12 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pantone
Hrnček Cortado Cloud Dancer 11-4201
375 ml, porcelánový, biely
(158)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-15 % s kódom
Wenko
Fľaša na olej Boga
Objem 300 ml, sklenená, čierna
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
súprava 6 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bea
6 ks, 400 ml, keramické, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
16,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Pléd Isor
Prešívaný, bavlnený, svetlohnedý, 180x260 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Gingko
Stolová lampa Alice
V svetlo prírodnej farbe, z jaseňového dreva, LED, s možnosťou voľby farby/so stmievačom, ø7x7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér Rin
Na písacie potreby, drevený, 7x25 cm, výška 10 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
39,95 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Obľúbené
Universal
Koberec Kasbah Gris
Syntetický, shaggy, sivý, 133x190 cm
(29)
Na sklade
Posledný kúsok
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové/krémovobiele, 200x200 cm
(18)
Na sklade
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Ricci Pub
Prateľný, syntetický, bez vlasu, 52x100 cm
(18)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Aiguablava
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 39 cm, výška 46 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Gummy
Digitálny, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Plachta Natural
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, v prírodnej farbe, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Puqa Design
Knižnica New
Z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedá, šírka 50 cm, výška 160 cm, hĺbka 20 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Cattara
Náčinie na grilovanie v súprave
27 ks, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
43,35 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
235
236
237
...
977
Načítať viac