Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 832 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 200x200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
douceur d'intérieur
Háčiky v súprave Fixeo
4 ks, závesné, kovové, matne čierne
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
1,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Alexis
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, zelený, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
123,25 €
s kódom
145 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Maya
3 ks, na polievku, kameninové, modré/ružové/fialové, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,81 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Konferenčný stolík Malta
S keramickou doskou, biely, ø 60 cm, výška 45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, okrúhly, svetlosivý, ø 120 cm
(5)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Priemer (4)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Coastalina
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, čierny/béžový, 120x180 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave
4 ks, 55x55 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na kompostovateľný odpad
Kovová, krémovobiela, ø 20 cm, výška 21 cm, 3 l
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Pompei 1613
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, sivobéžový, 160x230 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z mikrovlákna, biela, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Dekoratívna tácka Majsa
Mramorová, 18x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Vitaus
Koberec Boho
Prateľný, syntetický, bez vlasu, antracitový, 120x160 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Forest Green
Ľanová, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Mezopotamya
Čierne, kovové, 114x114x130 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Milano
Závesný systém tyč, s prímesou bavlny, biely/béžový, 140x240 cm
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,31 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Checkerboard
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 200x290 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
561,85 €
s kódom
661 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Casa Selección
WC kefa Simply
Kovová, čierna, ø 16,5 cm, výška 59 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cosy Nori
Prešívaný, s baránkom, krémovobiely, 220x230 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Vnútorný a vonkajší koberec Esther
Syntetický, bez vlasu, sivý, 160x235 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
136 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Koberec Emmanuel
Syntetický, s nízkym vlasom, modrý, 120x170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
136,85 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Joseph Joseph
Súprava kuchynského náčinia Elevate
Plastová, 6 ks, so stojanom
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
85 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitové, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,03 €
s kódom
27,10 € bez kódu
9,03 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Lemon Curry
Ľanová, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Metaltex
Držiak na hrnčeky Myhooks
Závesný, oceľový, čierny, 6x25 cm, výška 6 cm
(25)
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Craft
43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spinder Design
Nástenný vešiak Tumulo
Kovový, béžový, šírka 58 cm, výška 15 cm, hĺbka 8 cm
(1)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Antracitový, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Foglie
Prešívaná, modrá/sivá, 220x240 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detský koberec Lion
S prímesou vlny, s nízkym vlasom, okrúhly, hnedý, ø 95 cm
Na sklade
93,50 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Pojazdný regál
Kovový, v striebornej farbe, šírka 56 cm, výška 84 cm, hĺbka 23 cm
(204)
Na sklade
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Casafina
Zapekacia miska Poterie
Ramekin, ø10 cm, kameninová
Na sklade
Posledný kúsok
8,50 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, čierny, 32x16 cm, výška 11 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Gloria Cavallo
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový/krémovobiely, ø 120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Sky
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, sivý, ø 200 cm
(112)
Na sklade
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Boxspring posteľ Elva Bold
180x200 cm, s úložným priestorom, čalúnená, s matracom/s topperom, menčestrová, taupe
Na sklade
Posledné kúsky
1 129,65 €
s kódom
1 329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer (2)
-15 % s kódom
Ladelle
Odmerka s klipom Lawson
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Sausage Dog
Červená/modrá, 3 l
(3)
Na sklade
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-15 % s kódom
Kalune Design
Pracovný stôl Vesper
V dekore borovice, 120x130 cm
Na sklade
Posledné kúsky
150,45 €
s kódom
177 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Zen
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 160x230 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
LEGO®
Detský úložný box Brick
Plastový, sivý, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,96 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Enchanted Twilight Animals
Bavlnená, modrá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Perugia
Z teakového dreva, kožená, hnedá, výška sedadla 60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
274,55 €
s kódom
323 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave
10 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 6 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
55,25 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Koberec Muted Checkerboard
Prateľný, s prímesou bavlny, s nízkym vlasom, zelený/krémovobiely, 155x230 cm
Na sklade
Posledný kúsok
139,40 €
s kódom
164 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
240
241
242
...
976
Načítať viac