Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 916 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Homéa
Vákuové vrece Lavender
(5)
Na sklade
3,74 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Rex London
Fľaša
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Small Hooky
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 450 cm
(8)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Auron
Plastový, v lesklej striebornej farbe, 5,5 l
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Dekoračný vankúš Frosted Branches
Bavlnený, s vianočným motívom, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
27,11 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Rocco Taupe
Prateľný, syntetický, bez vlasu, sivý, 80x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Tree of Life
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Nutcracker
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 30x46 cm
(3)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Iba na Bonami
FD
Detský koberec Hugsy Coral
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, červený/ružový, 120x170 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
100,30 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Hanse Home
Koberec Orient Maderno
Syntetický, s nízkym vlasom, tmavomodrý, 80x120 cm
(11)
Na sklade
19,36 €
s kódom
22,78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Holm
Panvica Black
Wok, s nepriľnavým povrchom, ø 28 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Plastia
Kompostér
Plastový, v terakotovej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(25)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Single
2 ks, v dekore duba, 130x49 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
162,35 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Crown
Čierne/v zlatej farbe, oceľové, ø6x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,10 €
s kódom
37,77 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Capella Low
S páperovou výplňou, na spanie, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
53,55 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marbling
Prateľná, modrá/v zlatej farbe, 40x60 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
6,29 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Nástenné svietidlo TIny
V mosadznej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 15,5x11x9,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Wenko
Stolička Comiso
Plastová, antracitová, výška 46 cm, nosnosť 180 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Santa Jumper
Textilná, ručne vyrábaná, 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Joy 1400
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, svetloružový, 60x100 cm
(5)
Na sklade
13,23 €
s kódom
15,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (8)
-15 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Nivala
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(49)
Na sklade
15,21 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Wenko
Stolička Forio
V prírodnej farbe, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
simplehuman
Držiak na papierové utierky
Nástenný, oceľový, v striebornej farbe, 8x33 cm, výška 12,5 cm
(20)
Na sklade
34 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Bloomingville
Váza Irie
Železná, krémovobiela, 18x26 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Difuzér Driftwood
S vôňou citrónu/s vôňou mora/s vôňou ambry, objem 88,7 ml, ø 8 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Loft
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, tmavosivý, 60x120 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Nákupná taška Milieu
Ľanová
(5)
Na sklade
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Organizér do skrine Urban
Závesný, látkový, čierny, 30x30 cm, výška 128 cm
(37)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Cuddly
Mikroplyšový, svetloružový, 245x280 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
52,70 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Dakls
Kvetináč
Z recyklovaného plastu, ø 38 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
33,06 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mauro Ferretti
Hodiny Roundy
Nástenné, výška 60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, ružová, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Z kokosového vlákna, čierna/hnedá, 45x75,5 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, tlačený, s rámom
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,48 €
s kódom
22,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, okrúhly, tmavosivý, ø 160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
73,95 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Priemer (4)
Premium
-15 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Yule
380 ml, kameninový, krémovobiely
(10)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,99 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikácii
Universal
Koberec Fox Liso
Syntetický, shaggy, sivý, 80x150 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Závažia na obrus v súprave
4 ks, keramické, ø 3 cm
(66)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
YAMAZAKI
Rebrík na uteráky Tower
Kovový, čierny, dĺžka 66 cm, výška 160 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
107,95 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rava
Mikroplyšový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Neat
9x4 cm, výška 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,73 €
s kódom
25,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 140x200 cm
(11)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
1
...
260
261
262
...
978
Načítať viac