Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 931 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 140x200 cm
(19)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kuchynské náčinie
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 12x12 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Holmegaard
Sviečka Holmegaard Christmas
S vianočným motívom, doba horenia 56 h, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Olympe
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 140x260 cm
(8)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Na sklade
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Kids
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, ružový/sivý, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Premier Housewares
Kúpeľňový organizér Verti
Textilný, tmavomodrý, 34x10 cm, výška 90 cm
(8)
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Goldfish
Oranžový, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Utierky v súprave Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(3)
Na sklade
13,94 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Yellow Tipi
Záves Posh Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 130x260 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
133,45 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetlohnedá, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Marckeric
TV stolík Ecrin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 51 cm, hĺbka 35 cm
Na sklade
Posledný kúsok
221 €
s kódom
260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, čierny
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Poťah Sento
Na stoličku, napínací, 48 cm, zelený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,56 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, béžový, 140x180 cm
(53)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(2)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Neptune Low
S páperovou výplňou, na spanie, 40x80 cm
(2)
Na sklade
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-15 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Baston
Čierne/béžové, látkové, 14x40x20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-15 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Craft
43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Conceptum Hypnose
Detský hrací koberec Music
Syntetický, s nízkym vlasom, 100x160 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
simplehuman
Stojan na umývacie prostriedky
Kovový, 11x13 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
33,91 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Anna
Koňakovohnedý, s odnímateľným poťahom, 44x44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Cukrárska súprava na zdobenie Decomax
Počet nástavcov 6 ks
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
22,91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Sitko do drezu Starfish
Gumené, čierne, ø 15 cm
(3)
Na sklade
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Filigran
Geometrický, biely, 120x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sass & Belle
Rámček
17x22 cm, stojací, drevený, v prírodnej farbe, rozmer fotografie: 10x15
Na sklade
Posledné kúsky
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 30 ks
Ambiance
Samolepky Subway Tiles White
30 ks, na kachličky, 20x10 cm
(3)
Na sklade
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
1,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
ONA
Hrnček Lou
280 ml, kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Obľúbené
My House
Plachta Micro
Napínacia, na jednolôžko, mikroplyšová, béžová, 90x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Bomb
Prateľná, čierna/béžová, ø 100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Flair Rugs
Detský koberec Prairie
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, so strapcami, 80x150 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
87,55 €
s kódom
103 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Markslöjd
Stojacia lampa Peak
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 32x22x138 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tvilum
Skrinka na topánky Shoes
Výklopná, v dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, biela/v prírodnej farbe, počet párov topánok 18 , šírka 70 cm, výška 124 cm, hĺbka 24 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
140,25 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódom
The Poster Club
Plagát Cut up Stripes – Berit Mogensen Lopez
50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
79,90 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Dapple Grey
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, z konopného vlákna, svetlosivé, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
211,65 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Inu
Froté, svetlosivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
SULION
Stropné svietidlo Musa
Hnedé, z opálového skla, ø18x17,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Villeroy&Boch
Behúň Ursule
Ručne tkaný, vlnený, s nízkym vlasom, béžový, 80x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
205,70 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Držiak na hrnčeky
Závesný, oceľový, v striebornej farbe, 8x25 cm, výška 5 cm
(131)
Na sklade
9,26 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, tmavosivý, 60x110 cm
(9)
Na sklade
17,50 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (7)
Premium
-15 % s kódom
Elle Decoration
Koberec Saveh Cream Gold
Syntetický, bez vlasu, béžový, 80x150 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Obľúbené
Vialli Design
Hrnček Amo
220 ml, sklenený, na cappuccino/dvojstenný
(434)
Na sklade
10,96 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Bessie
4 ks, 300 ml, keramické, svetlomodré
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
18,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
262
263
264
...
978
Načítať viac