Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Produkty
Produkty
Domov
Produkty
Produkty · Akcie a zľavy
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
1
Na sklade
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
Akcie a zľavy
46 817 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Waffle
Bavlnený, modrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
530 ml, keramický, zelený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Copper
Ø 11,5 cm, výška 30,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Odpadkový kôš Touch Bin
Dotykový, oceľový, biely, 3 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Dyed Yarn
Mušelínový, sivý, 230x250 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 80 ml, ø 8,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská polica Sleek
Na obrázky, červená, šírka 48 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 8 cm
(5)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Krájač Singles
Na vajce
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karlsson
Hodiny Funky Vibes
Nástenné, ø 25,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, svetlohnedá, 180x290 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka William Morris
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Lavór Signature
Plastový, tmavosivý, 10 l, 32x39 cm, výška 17 cm
(102)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Retro
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 37x37 cm
(48)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
S ornamentmi, modrý, 150x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Shana
Z mikrosaténu, 40x40 cm
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Klipy proti chrápaniu v súprave
3 ks
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Koberec Flower Field
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, tmavomodrý, ø 100 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Inu
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Trio
Nástenné svietidlo Mio
Biele, kovové, LED, s ohýbateľnou konštrukciou
Na sklade
Posledné kúsky
26,55 €
s kódom
33,19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Brasil
Plastový, sivý, 320 ml, 7x9 cm, výška 16,5 cm
(37)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, zelená, 125x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,56 €
s kódom
23,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Pantone
Váza Warm Gray 2
Keramická, béžová, ø 10 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Béžová, bavlnená, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Fileo
Antracitový, 180x220 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Župan Mia Waffle
Veľkosť L, bavlnený, sivý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Roger la Borde
Prianie v súprave Away in the Manger
5 ks, s vianočným motívom
(5)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
2,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Veko na odpadkový kôš
Na triedený odpad, plastové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Allstar
WC kefa Bellagio
Bambusová, zelená, ø 12 cm, výška 38 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Metaltex
Formy na ľad
2 ks, plastové
(59)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Umelý kvet Lavender
Ø 16 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Pearl
Na polievku, kameninová, biela, 360 ml, ø 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo & Stitch "Blue"
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, modrá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Strawberry Thief
Z kokosového vlákna, 60x90 cm
(7)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Poetine
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s ornamentmi, biele/zelené, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, svetloružová, 160x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre psa Parrot
Látková, červená
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na šperky Tosca
10,5x24 cm, výška 13,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Záhradný stolík MWH
Oceľový, modrý, 27x65,5 cm, výška 105,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradné kreslo Alipa
Polstrované, tmavosivé/béžové, nosnosť 130 kg, šírka 92 cm, výška 72 cm, hĺbka 88 cm
Na sklade
488 €
s kódom
610 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Interaktívna hračka Wild Wonders
(5)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hlavica
Čierna, ø 11 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Light Pink 182
375 ml, porcelánový, ružový
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Medusa
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, béžový, ø 80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Alma
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, čierna/béžová, 140x240 cm
(2)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Orion
Nôž
Plátkovací, z damaškovej ocele, dĺžka čepele 15,5 cm, rukoväť: drevo
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Line
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roba
Detský vankúšik
Ružový, 32x19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
326
327
328
...
976
Načítať viac