Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 500 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Mikroplyšová, hnedá/béžová, 130x170 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hogwarts Night"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, tmavomodrá/sivá, z mikrovlákna, 140x200 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Tramin
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, s abstraktným vzorom, 140x200 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, zapichovacie, na baterky/so solárnym panelom, IP44, ø28x100 cm
(30)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny
1,3 l, keramická
(12)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Rex London
Kreatívna súprava Build a Volcano
Vhodný vek 8+
(20)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Sprchový záves Dramatic Floral
S kvetinovým vzorom, biely/ružový, 180x180 cm
(24)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak na zubné kefky Film Hook
Bez vŕtania, kovový, biely, 3,5x12,5 cm, výška 4 cm
(16)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Premium
Nástenná, nerezová, v striebornej farbe
(40)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Leopold
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, geometrické/s potlačou, 140x200 cm
(2)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Macralina
Béžový, s odnímateľným poťahom, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Držiak na fén Pavia
Bez vŕtania, oceľový, čierny, 12,5x11,5 cm, výška 6,5 cm
(54)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Obal na oblek Deep Black
Čierny, dĺžka 60 cm, výška 135 cm
(53)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Villena
Betónová, sivá, ø 11,5 cm, výška 38 cm
(44)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Festival
Keramický, biely, 380 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(25)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Dózy v súprave
3 ks, 450 ml/1 l/1,5 l, na potraviny, sklenené
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(46)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Etnic
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Comfort
2 ks, prateľné, čierne/sivé, 60x100 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Reality
Stolová lampa Martin
Biela/sivobéžová, keramická, ø20x29 cm
(82)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Anchors
Bavlnená, modrá, 90x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Háčiky do skrine v súprave Herkules
2 ks, závesné, plastové, v striebornej farbe, 29x15 cm, výška 12,5 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(848)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kŕmidlo pre vtáčiky
19x19 cm, výška 23 cm
(121)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Odkvapkávač Livio Duo
Plastový, čierny, 46x19,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Bambi "Beige"
Do postieľky, obojstranná, na zips, krémovobiela, bavlnená, 100x135 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Hanoi
Závesná, bambusová, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Forest Fable
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 36x34 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Jedálenský plánovač
52 str.
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Závesná, oceľová, čierna
(22)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Luz
4 ks, 270 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Dávkovač mydla Suds
Z polyresínu, biely, 250 ml, ø 7 cm, výška 16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Serafine
Béžový, 140x240 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(8)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Doštička
Bambusová, 33 x 25 cm
(119)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 140x270 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
MSV
Zrkadlo Oslo
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Stojan na umývacie prostriedky Puro
Plastový, biely, 8,5x20 cm, výška 17 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Príborník do zásuvky
Plastový, biely/sivý, 40 x 32 cm
(41)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Nádobka na mydlo Badi
Keramická, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 2,5 cm
(37)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Stojan na papierové utierky Duo
Plastový, sivý, ø 16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, plastová, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Transport
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, biela, 90x190 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop 1000 g
Tyrkysovomodrý
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stojan na papierové utierky Delphine
Kovový, v zlatej farbe, ø 14 cm, výška 36 cm
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Grilovací plát Litina
Liatina, okrúhly, ø 27,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
135
136
137
...
527
Načítať viac