Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 476 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Varná kanvica Anett
V striebornej farbe, z nehrdzavejúcej ocele, objem 1,2 l
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Berry
Plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 735 cm
(35)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Závesná, oceľová, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(6)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, ružový
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 6
(14)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Love Story
Absorpčné podložky v súprave
2 ks, pre psa, 50x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Rohožka Piano
Tmavosivá, 40x60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Casting
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Indy
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské prestieranie
Silikónové, 48x25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detské nočné svietidlo Fizz Winston
Modré, silikónové, LED, nočné, na baterky/na USB, ø10x11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kanvička na zalievanie Ladybird
Kovová, 1,5 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Dekoratívna tácka Servir
Ø 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Ešus
3 ks, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(23)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Vileda
Poťah na žehliacu dosku Total Reflect
Bavlnený, s potlačou, 130x45 cm
(63)
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chránič matraca Molly
160x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Háčik Singles
Bez vŕtania, plastový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Sprchový záves Clane
Štruktúrovaný, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Škatuľka na čaj Online
Plastová, krémovobiela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Ocean Drive
Prateľný, syntetický, bez vlasu, modrý/v zlatej farbe, 60x100 cm
(7)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Bredemeijer
Ohrievač na čajovú konvicu Skagen
Sivý, porcelánový
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Sviečka Pure
Doba horenia 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(5)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Snake Trinket
70x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Maximex
Klipy proti chrápaniu v súprave
3 ks
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Princesse Licorne
Závesný systém tyč, ružový, 140x260 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hanse Home
Detský koberec Crown
Syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, modrý, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Storm
Na baterky, vonkajšia, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Elletipi
Odpadkový kôš
Plastový, tmavosivý, 15 l
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cedník Prescott
Kovový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Advent
Na baterky, biela/čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
LEIFHEIT
Fólie do vákuovačky
Plastové
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Náhrdelník Bunny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Koberec Medine
Syntetický, s prímesou juty, béžový, 60x90 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Velveteen
Mikroplyšový, svetlohnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Keter
Kvetináč Cube
Plastový, výška 30 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kôš na bielizeň Harga
Látkový, čierno-biely
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik Laura
Kovový, s vianočným motívom
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Blomus
Háčiky v súprave Rof
2 ks, nástenné, kovové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Príborník do zásuvky
Plastový, sivý, 13,5 x 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Solárny panel Lucas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Concha
S potlačou, biely/modrý, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Zrkadlo Ania
Kozmetické, s osvetlením, 15x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
136
137
138
...
527
Načítať viac