Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 473 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Spring Gonks
Mikroplyšová, s veľkonočným motívom, svetlozelená, 130x170 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Girlanda Starburst
140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Papierové korunky v súprave Glitter Crown
8 ks
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
2,55 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Westmark
Termohrnček Viva
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premier Housewares
Detský kôš na hračky Mimo Dog Face
Látkový, s potlačou, biely, ø 39x48 cm
Na sklade
20,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Hlboký , ø 23 cm, kameninový
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polievku, kameninová, biela/zelená, 850 ml, ø 18 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Blace
Čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 8,5x8,5x39 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Snowball
Ø 19 cm, výška 73,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 24 cm, výška 101 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
6,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Kúpeľňový organizér Yoko
Na vatové tampony, sklenený, tmavosivý, ø 10 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Zenith
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, z mikrovlákna, s abstraktným vzorom, biele, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Spirella
Protišmyková podložka Ruby
Do vane, 40x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Kim
Závesný systém tyč, béžový/v zlatej farbe, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Možnosť prania, bavlnený, zelený, 140x240 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Karan
Na čajovú sviečku, sklenený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Shore
Biely/v striebornej farbe, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Ruffled
Bavlnená, kockovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cotton House
Obliečky Frank
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, geometrické/kockované, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Dekoratívna tácka Tojera
Kovová, 24x24 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Kameninová, na espresso/s tanierikom, tyrkysovomodrá, 100 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Lúpač na jablká
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Blomsterbergs
Nôž na narezávanie chleba Nature
Na pečivo, rukoväť: drevo
(7)
Doručenie od 26. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 10,5x21 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Plánovač
52 str.
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Detské nočné svietidlo Fizz Wendy
Zelené, silikónové, LED, nočné, na baterky/na USB, ø10x11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Hermia
Potravinové škatuľky v súprave
4 ks, zelené, 3,5 l
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
5,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Aromalampa LED Colours
Plastová, ø 8 cm, výška 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Bal Kabagi
Oranžový, 18x18 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Tmavomodrý, 1,8 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Svetelná dekorácia Noel
Na baterky, stolová, drevená, hnedá, šírka 5,5 cm, dĺžka 31 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
MSV
Detské protišmykové podložky v súprave Chifres
Do vane, 10 ks, 11x12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Princess
180x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Spirella
Zrkadlo Bly
Kozmetické, zväčšovacie, zväčšenie 3x, 19x20 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Detské záhradné náradie Rake
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Držiak s téglikom Film Hook
Plastový, biely, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Vonkajšie svietidlo Derry
Biele, plastové, LED, prenosné, na USB, s možnosťou voľby farby, IP44, ø13x12 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
MSV
Protišmyková podložka Class Premium
Do sprchy, 54x54 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
20,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Pirates
S potlačou, 180x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Marsala
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
10,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Sollux
Bodové svietidlo Ollo
Biele, kovové, 10x15x8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,45 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, zelená, 70 ml
(2)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
6,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Obrúsky v súprave Pals
2 ks, 30x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nôž Heritage
Kuchársky, z nehrdzavejúcej ocele, dĺžka čepele 15 cm, rukoväť: drevo
(7)
Na sklade
16,41 €
s kódom
20,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
137
138
139
...
527
Načítať viac