Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 457 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Hubelino
Puzzle Firefighters
Počet dielikov 35, vhodný vek 4+
Na sklade
Posledné kúsky
16,43 €
s kódom
20,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Poppet
Vhodný vek 0+, BPA free, perte na 30 stupňov, výška 10 cm, dĺžka 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,43 €
s kódom
20,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Milazzo
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, sivá, 10x13 cm, výška 34 cm
(384)
Na sklade
Posledné kúsky
16,45 €
s kódom
20,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Spiralizér Spiro
Na zeleninu
(97)
Na sklade
16,45 €
s kódom
20,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lékué
Formičky na stratené vajcia v sade Pouched egg cooker
2 ks, silikónové
(24)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
10,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Trudy
Kameninový
(4)
Na sklade
16,46 €
s kódom
20,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Prídavná polička Louisa
Drevená, v prírodnej farbe, 32x11 cm, výška 33 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Origin Lava
Bez vŕtania, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Dolly
370 ml, na kakao, keramický, biely
Na sklade
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Pure
Nástenná, plastová, biela, 16x15,5 cm, výška 36 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,47 €
s kódom
20,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Panvica Steela
Nerezová, ø 20 cm, na indukčný varič
(1)
Na sklade
16,48 €
s kódom
20,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 26,5 cm, dĺžka 15,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,49 €
s kódom
20,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
EGLO
Stropné podhľadové svietidlo 3000 K FUEVA 5
Biele, oceľové, LED, podhľadové , ø17x3 cm
Na sklade
20,61 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier
Oceľový, čierny, 21x17 cm, výška 55 cm
(154)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na toaletný papier Bambusa
Nástenný/s poličkou, bambusový, v prírodnej farbe, 12x25 cm, výška 13 cm
(97)
Na sklade
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Benjamin
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 30 cm, dĺžka 30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Tartas
Nástenný, plastový, biely, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Doručenie od 19. 10. 2026
16,51 €
s kódom
20,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Uno
Otočný, z nehrdzavejúcej ocele, sivý, ø 26,5 cm, výška 1,5 cm
(600)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cattara
Kuchynský teplomer
Digitálny, kovový
(7)
Na sklade
16,53 €
s kódom
20,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
WMF
Obracačka Nuova
Z nehrdzavejúcej ocele
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
20,66 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na kuchynské náčinie Dock
Plastový, sivý, 19x12 cm, výška 12,5 cm
(174)
Na sklade
Posledné kúsky
20,67 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Atle
Z recyklovanej bavlny, svetloružová/v terakotovej farbe, 130x160 cm
Na sklade
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Dávkovač mydla Round
Plastový, biely, 500 ml, ø 8 cm, výška 23 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,68 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, biela, ø 11 cm, objem 1,25 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská dekorácia Lulo
Látková, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Dalmine
Z recyklovanej bavlny, zelená/krémovobiela, 130x160 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Stolová lampa Bradford
Čierna, kovová, LED, ø10x37 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 230 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
16,55 €
s kódom
20,69 € bez kódu
5,17 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Misa Banda
Na ovocie, keramická, v mentolovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
16,56 €
s kódom
20,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,58 €
s kódom
20,72 € bez kódu
10,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Knit
Plastový, béžový, 40 l
(43)
Na sklade
20,73 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kähler Design
Svietnik Urbania Lighthouse Little Tower
Na čajovú sviečku, keramický
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
16,60 €
s kódom
20,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Charlie
130x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,60 €
s kódom
20,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Minútka Duet
Presýpacia, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Fiskars
Koncovka na zavlažovanie Comfort
10x5 cm, výška 22 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,77 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Svietnik Acadia
Kovový
Na sklade
Posledné kúsky
16,64 €
s kódom
20,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Russet
Vhodný vek 0+, BPA free, perte na 30 stupňov, výška 13 cm, dĺžka 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,65 €
s kódom
20,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Tarlet
Vhodný vek 0+, BPA free, perte na 30 stupňov, výška 13 cm, dĺžka 24 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,65 €
s kódom
20,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Heart
Vhodný vek 0+, BPA free, perte na 30 stupňov, výška 21 cm, dĺžka 17 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,65 €
s kódom
20,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Spicet
Vhodný vek 0+, BPA free, perte na 30 stupňov, výška 13 cm, dĺžka 24 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
16,65 €
s kódom
20,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Dumbo
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(20)
Na sklade
16,69 €
s kódom
20,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na mini bábovky Dahlia
36 x 21 cm, kov
(45)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Angus Highland Cow
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, hnedé/béžové, 135x200 cm
(7)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Disco Cherries Stripes
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, biele/ružové, 135x200 cm
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručne tkaný, jutový, bez vlasu, so strapcami, v prírodnej farbe, 60x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frida
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
138
139
140
...
527
Načítať viac