Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 616 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
House Nordic
Nástenný vešiak Rocca
S poličkou, béžový, šírka 50 cm, výška 16 cm, hĺbka 12 cm
(5)
Na sklade
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Odkladací stolík Bastia
Kovový, čierny, ø 47 cm, výška 50 cm
(13)
Na sklade
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Hodiny Home
Kyvadlové/nástenné, výška 37,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Orgullo
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Hodiny Greenwich
Nástenné, ø 35 cm
(4)
Na sklade
18,92 €
s kódom
23,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
WC kefa Pottery
Keramická, v petrolejovej farbe, ø 12,5 cm, výška 39,5 cm
(56)
Na sklade
Posledné kúsky
18,93 €
s kódom
23,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Vileda
Mop 1.2 Spray Max
(104)
Na sklade
23,67 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, sivý, 80x120 cm
(5)
Na sklade
18,94 €
s kódom
23,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x120 cm
(3)
Na sklade
18,94 €
s kódom
23,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, svetlomodrý, 80x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,94 €
s kódom
23,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Dosková hra Play Backgammon
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Annli
Sivá, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Deka Throw
Modrá, 130x160 cm
(61)
Na sklade
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Clennie
Krémovobiela, 130x160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
18,98 €
s kódom
23,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 50 ml, štamperlík
Na sklade
Posledné kúsky
19 €
s kódom
23,75 € bez kódu
11,88 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Organizér na čistiace prostriedky CupboardStore
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,78 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Wenko
Hlavica pre WC kefy v súprave Ø8cm
Náhradné, plastové, čierne, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Na sklade
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Plyšová hračka Gaspard
Vhodný vek 0+, BPA free, výška 5 cm, dĺžka 20,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Bere
Prateľná, 50x80 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
23,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 4 ks
UMAGE
Doplnok k skriniam a knižniciam Teaser
4 ks, kovový, v zlatej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
23,83 €
5,96 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Behúň na stôl Lunel
Pruhovaný, 50x150 cm
Na sklade
19,08 €
s kódom
23,85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Brabantia
Nádoba na kompostovateľný odpad SinkSide
Plastová, v mentolovej farbe, 13x22 cm, výška 11 cm, 1,8 l
(7)
Na sklade
23,88 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania, Turbo-loc, nerezová, biela
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Lizan
Bez vŕtania/rohová, Turbo-loc, nerezová, biela
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Wenko
Dávkovač mydla Porto
Bez vŕtania, Turbo-loc, z nehrdzavejúcej ocele, v matne striebornej farbe, ø 9,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Missy
S prímesou bavlny, 130x155 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Košík na ovocie Scala
Ø 25,5 cm, kovový, čierny
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Fox and Woodland Friends
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, zelená/béžová, 135x200 cm
(9)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Vákuové vrecia v súprave Aspispace M/L
5 ks
(36)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Dávkovač mydla Solo
Keramický, biely, 250 ml, ø 6 cm, výška 17,5 cm
(40)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave Bistro
6 ks, kompótové/na zmrzlinu, sklenené, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Unicorn "Pastel Rainbow"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(25)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Detské nočné svietidlo Bunny
Biele, silikónové, LED, na baterky, s možnosťou voľby farby/s časovačom, 9x9x20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, čierno-biele, 60x100 cm
(29)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Sagaform
Soľnička a korenička Nature
Sklenená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Soška Bird
7,5x17 cm, výška 13,5 cm
(118)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Vegan
Ø 26 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Balvi
Zarážka na knihy Fishing Cat
Kovová
(48)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Viva!
Nástenná, oceľová, v striebornej farbe
(159)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Idro
Keramická, v zlatej farbe, ø 10 cm, výška 39 cm
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Milito
Závesná, nerezová, v lesklej striebornej farbe
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Ambiance
Samolepky Herbs in Pot
3 ks, 3D, na stenu, 30x30 cm
(753)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, červená, 130x170 cm
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
LEIFHEIT
Držiak na fólie a papierové utierky Parat
Nástenný, plastový, biely/v striebornej farbe, 9,5x39 cm, výška 27 cm
(254)
Na sklade
23,90 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Candy Cane
Mikroplyšová, s vianočným motívom, červená, 130x170 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Organizér na koreničky Duo
Sivý, 18,5x26,5 cm, výška 17,5 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
162
163
164
...
526
Načítať viac