Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 602 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Joseph Joseph
Poťah na žehliacu dosku Glide Compact
Béžový, geometrický, 110x33 cm
(3)
Na sklade
23,90 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Cherries
Bavlnená, s potlačou, ružová, 78x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves
Termo/dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Wenko
Vešiaky v súprave Alessia
20 ks, kovové, sivé, dĺžka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
1,19 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
LEGO®
Detský úložný box
Plastový, svetlomodrý, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Difuzér No. 6 Sequoia
S vôňou sekvoje, doba vône 12 týždne, objem 100 ml, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, štruktúrovaná, hnedá, 135x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(11)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, bavlnená, biela, 140x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Soft as a Cloud
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, z mikrovlákna, 135x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Svietnik Singles
Na čajovú sviečku, kovový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Addis
Metlička
Sivá
(160)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Organizér do skrine Tower
Na kabelky, biely, 54x6 cm, výška 5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Žehliaca doska Fancy Home
Na rukávy, sivá, 53x13 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
23,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Podnos na tortu
Sklenený, ø 32 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Nástenný vešiak Dama
S poličkou, kovový, v zlatej farbe, šírka 17 cm, výška 41 cm, hĺbka 7 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Gamer
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, modrá/sivá, z mikrovlákna, 135x200 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plaček Pet Products
Poťah do auta Dog Fantasy
Čierny
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záclona
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s potlačou, biela/zelená, 135x245 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Maximex
Balkónová zástena
Plastová, čierna, 500x85 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
23,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Protišmyková podložka Alaska
Do sprchy, 55x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Sequin Cluster
Zamatový, modrý, 30x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záchodová doska Color pop
37 x 47, geometrická
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1203
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, béžový, ø 80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Dekoračný vankúš Jaipur Chunky Waffle
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Balvi
Zarážka na knihy Space Walk
Kovová
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
S|P Collection
Poháre v súprave Robi
4 ks, 430 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Lioris
Bavlnená, pruhovaná, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Etažér Harlequin
Sklenený, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Nástenný vešiak
Kovový, hnedý, šírka 4 cm, výška 10 cm, hĺbka 43 cm
(17)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Hudobná hračka Leopard
Vhodný vek 3m+
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záchodová doska Vitamine
37 x 44,5 cm, čierna
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Hračka pre mačku Jute Ball
Z juty, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Nádobka na mydlo Film Hook
Bez vŕtania, kovová, biela, 8,5x12 cm, výška 8 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vonkajšie svietidlá v súprave
3 ks, matne čierne, plastové, LED, prenosné, na baterky/so solárnym panelom, s klipom, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
SP TREND
Samolepiace panely v súprave Statuario Venato
6 ks, na stenu, 60x30 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
LEGO®
Detský úložný box Head Skeleton S
Plastový, s potlačou, biely, ø 16 cm, výška 19 cm
(22)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Briar
Polyresinový
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Football Stars
Do postieľky, teplá/obojstranná, na gombíky, sivá, flanelová, 120x150 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Wenko
Sprchová hlavica Softwater
Plastová, matne čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Sunny
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s ornamentmi, béžová/v zlatej farbe, 140x280 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Difuzér LED
Elektrický, objem 210 ml, ø 13 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Zapekacia misa Artisan
14,5x23,5 cm, porcelánová
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
163
164
165
...
526
Načítať viac