Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 600 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Anna
Zelený, s odnímateľným poťahom, 44x44 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Villa Altachiara
Misa Camogli
Na šalát, keramická, biela, ø 26 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Rayen
Jednorazové vrecká do vysávača v súprave
5 ks
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
4,78 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Neri
Ø 23 cm, kameninový, čierny
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Riviera
Kameninová, s tanierikom, zelená/čierna, 190 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Chladiaca nádoba Beaufort
Sklenená, 2,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Detská lampička Karo
V lesklej striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Strúhadlo na syr 3in1
Univerzálne
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Solene
Bavlnený, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník Pink
128 str., formát A5, linajkový
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, doba horenia 60 h, počet knôtov 3 ks, ø 12 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka
E27, 1800 K, 0 W, so stmievačom, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Lamp
Kovová, 22,5x9 cm, výška 28,5 cm
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Artchic
Závesný systém tyč, bavlnený, s ornamentmi, svetloružový, 140x240 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka
E27, 1800 K, 4 W, so stmievačom, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, béžová, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hanse Home
Koberec Bouclé
Jutový, bouclé, bez vlasu, v prírodnej farbe, 60x90 cm
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Town
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, biele/béžové, 135x200 cm
(17)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Fergus
Hnedé, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 15x15x35 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Indira
Bavlnený, zelený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Globus
3 ks, čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 10x10x23 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Plyšová hračka Aria Unicorn
Vhodný vek 1+, výška 23 cm, dĺžka 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Jerry Fabrics
Obliečky Perníček
Na jednolôžko, na zips, obojstranné, bavlnené, s potlačou, 200x140 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Candy Cane
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, s potlačou, červené/biele, 135x200 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Organizéry do skrine v súprave Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, čierne, 14x9 cm, výška 12,5 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Christmas Green
2 ks, ľanové, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Villa Collection
Svietnik Elv
Na čajovú sviečku, kameninový
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Universal
Koberec Pandora Multi Colori
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, 60x120 cm
(36)
Doručenie od 30. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Arturo
Prateľná, svetlohnedá, 70x120 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rolser
Kôš na bielizeň Laundry Hub Tweed
Látkový, sivý, 53 l
Doručenie od 14. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Vonkajší teplomer
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Skladacia veža Christmas Tree
Drevená, vhodný vek 1+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Candy Cane
4 ks, bavlnené, možnosť prania, pruhované, 30x46 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1204
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, krémovobiely, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnútorný a vonkajší koberec Nova 1202
Prateľný, syntetický, s nízkym vlasom, okrúhly, zelený, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Moore
Na čajovú sviečku, sklenený
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Ruby
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, froté, svetlosivá, 140x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Balkónová zástena
Plastová, sivá, 500x90 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Balkónová zástena
Plastová, biela/modrá, 500x90 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detské WC sedadlo
Biele, dĺžka 32 cm, šírka 40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Moulin Roty
Hračka na maznanie Tiho
Vhodný vek 0+, perte ručne
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
23,90 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Aerárium Ball
Sklenené, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Modrá, 10x90 cm
(68)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Vianočná ozdoba Hammershøi Christmas
Porcelánová, ručne maľovaná, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
RHS
Obliečky Birds In Bloom
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou/s kvetinovým vzorom, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Vianočná ozdoba Christmas
Sklenená, ručne fúkaná, ø 8 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
LEGO®
Peračník City Go Big
Látkový
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
164
165
166
...
526
Načítať viac