Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 598 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Stojan na toaletný papier Parus
So štetkou, sivý/v striebornej farbe, 25,5x16,5 cm, výška 57 cm
(62)
Na sklade
19,49 €
s kódom
24,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(196)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Volcania
ø 24 cm, kov
(244)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Box na vreckovky Gentleman
Z eko kože, 13,5x25 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
WC kefa Casoli
Keramická, matne čierna, ø 9 cm, výška 40 cm
(66)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Aquatexplus Lava
Z nehrdzavejúcej ocele, sivý, 35x30 cm
(48)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, krémovobiela, 950 ml, ø 18 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Úložný box na oblečenie Life
Vákuový, látkový, sivý, 42x40x25 cm
(25)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Dávkovač mydla Monti
Plastový, biely, 400 ml, 6x6 cm, výška 31 cm
(68)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, modré
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Ballerina
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, ružová, bavlnená, 140x200 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Pioppo
S kvetinovým vzorom, zelený, 180x200 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Horse "Meadow"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Larky
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 16 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Odkvapkávač Aquatex Plus
Oceľový, čierny/v striebornej farbe, 35x30 cm
(245)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Organizér na koreničky In&Out
Oceľový, v striebornej farbe, 28x6 cm, výška 22 cm
(241)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Kúpeľňová polička Luxy
Bez vŕtania, oceľová, v striebornej farbe
(22)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Teleskopické tyče do skrine v súprave Herkules
2 ks, kovové/plastové, biele, výška 120 cm
(57)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vitaus
Koberec Yesil
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, sivý, ø 80 cm
(268)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
KIS
Detský úložný box Funny Box
Plastový, modrý, 58x39 cm, výška 32 cm
(4)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Odpadkový kôš Leno
Pedálový, oceľový, svetlohnedý, 5 l
(19)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Probably At The Gym
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Ranger
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, z mikrovlákna, 140x220 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Hodiny Kensington
Nástenné, ø 35 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stolová lampa
Biela/béžová, keramická, 13x23x30 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Dachshund
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(26)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Watercolour Leaves
Z kokosového vlákna, zelená/v prírodnej farbe, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Hooky
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 570 cm
(135)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová polička Bralia
Bez vŕtania, Turbo-loc, plastová, matne biela
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Tone
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Kave
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, sivý/hnedý, ø 80 cm
(57)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Bloom
Umývateľný, s kvetinovým vzorom, 140x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Háčik Milford
Nástenný, z dubového dreva, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietnik Fija
Kameninový
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rohožka
Tmavohnedá, 45x70 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Leopard "Green"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Pink & Green Half Stripes
Z kokosového vlákna, zelená/ružová, 40x60 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Adventný kalendár Festive Friends
37,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
14x20 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 12x18
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby Couture
16x24 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Grid
2 ks, froté, bavlnené, čierno-biele, 40x60 cm
(4)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
166
167
168
...
526
Načítať viac