Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 624 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Rámček
14x20 cm, na stenu, kovový, v zlatej farbe, rozmer fotografie: 12x18
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Box na šijacie potreby Couture
16x24 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Grid
2 ks, froté, bavlnené, čierno-biele, 40x60 cm
(4)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Marius
Závesný systém tyč, s abstraktným vzorom, béžová, 140x280 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
SP TREND
Garniža Eta
Roztiahnuteľná, kovová, matne čierna, 120 - 210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilná, svetlohnedá, 90x180 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná dekorácia
Ø 16 cm, výška 21 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Krok: Grapefruit & Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky/s vôňou grapefruitu, doba horenia 48 h, ø 9 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrací set Doctor Doran
Drevený, vhodný vek 3+
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x280 cm
(2)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Behúň Bizancia
Sivý, 45x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Blue Waves
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, modrý/sivý, ø 80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Vaveyla
Čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 17x13x12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Tile Stone
Froté, bavlnený, biely, 50x100 cm
(8)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
Sivý, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská deka Space
Biela, 130x160 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Done by Deer
Klip na cumlík Elphee
(7)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Svietniky v súprave Leiano
3 ks, kameninové
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brabantia
Poťah na žehliacu dosku New Dawn D
Bavlnený, zelený, bodkovaný, 135x45 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vitaus
Koberec Soundwave
Prateľný, syntetický, bez vlasu, okrúhly, krémovobiely/tyrkysovomodrý, ø 80 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Svietnik
Polyresinový
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Julia
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, ružová, z mikrovlákna, 140x220 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová polička Filaire Aluminium
Závesná, hliníková, matne čierna
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 360 ml, sklenené, na latte
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, textilné, 13 cm
(6)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Mozie
Betónová, krémovobiela, ø 10 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinová škatuľka Nordic sage
Šalviová zelená, 4 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zarážka do dverí Entra
Keramická, antracitová, ø 2,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Kras: Cotton Blossom
Vonná, s vôňou bavlny, doba horenia 40 h, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detská nástenná dekorácia Teddy
(1)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Neri
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna, 200 ml
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Skladacia cestovná miska Nooks
Pre domáceho miláčika, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Very Merry Christmas
Bavlnený, s vianočným motívom, s nápismi/s kvetinovým vzorom, 40x140 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Olivia
Mikroplyšový, béžový, 700 ml
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Košík Kago S
Drôtený, kovový, modrý, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tlačený, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Jeff
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, z mikrovlákna, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Nutcracker Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Terralba
Z polyresínu, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
167
168
169
...
527
Načítať viac