Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 659 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Premier Housewares
WC kefa Mozie
Betónová, krémovobiela, ø 10 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Mepal
Potravinová škatuľka Nordic sage
Šalviová zelená, 4 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Compactor
Úložný box pod posteľ
Vákuový, výška 15,5 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Zarážka do dverí Entra
Keramická, antracitová, ø 2,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
24,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Kras: Cotton Blossom
Vonná, s vôňou bavlny, doba horenia 40 h, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detská nástenná dekorácia Teddy
(1)
Na sklade
24,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Neri
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, čierna, 200 ml
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
YAMAZAKI
Skladacia cestovná miska Nooks
Pre domáceho miláčika, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Very Merry Christmas
Bavlnený, s vianočným motívom, s nápismi/s kvetinovým vzorom, 40x140 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Olivia
Mikroplyšový, béžový, 700 ml
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Košík Kago S
Drôtený, kovový, modrý, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tlačený, sklenený
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Jeff
Na jednolôžko/predĺžená, otvorená, z mikrovlákna, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Nutcracker Bows
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, v prírodnej farbe, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Terralba
Z polyresínu, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Stolová lampa Flavi
Svetlosivá, keramická, ø15x30,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Nástenný vešiak Rizar
Čierny, šírka 48 cm, výška 11,5 cm, hĺbka 4,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Christmas Enchanted Twilight
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, červené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Poppy
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, červené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sapho
Držiak na sprchu
Mosadzný, v lesklej striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Uteráky v súprave Pixie
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Cube
Biely
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Firework
3 ks, čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Vidlička na mäso GrillOut
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bahne & CO
Miska Flowers
Na polievku, kameninová, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Lavender
3 ks, prateľné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Tartan Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, červené/tmavozelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Dog Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, zelené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Epping Textured Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované, vínovočervené, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská obliečka Brushed Teddy Bear
Na jednolôžko, teplá/obojstranná, na gombíky, krémovobiela, flanelová, 120x150 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, tmavofialové, 135x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Busy B
Adresár Rose
104 str., linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Pink Stripe
Z kokosového vlákna, červená/ružová, 40x60 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Nutcracker Bear
S vianočným motívom, červený, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Natural Stripes
2 ks, ľanové, pruhované, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Záves Best-Out
Zatemňovací, závesný systém tyč, zelený, 140x260 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Termofor Chilli
Mikroplyšový, červený, 900 ml
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Herz
Na jednolôžko, na gombíky, s potlačou, staroružové, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Osuška Bath
Froté, bavlnená, zelená, 100x150 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Plachta
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, modrá, 140x190 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Svietniky v súprave Burne
2 ks, kameninové
Doručenie od 21. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Sitko na kávu Salento
Z nehrdzavejúcej ocele
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Pink and Blue Check
Z kokosového vlákna, modrá/ružová, 40x60 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlnená, v zlatej farbe/v prírodnej farbe, 125x150 cm
(9)
Na sklade
19,53 €
s kódom
24,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ayyildiz Carpets
Detský koberec Play
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 80x120 cm
(25)
Na sklade
19,54 €
s kódom
24,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Vacuum-Loc
Bez vŕtania, Vacuum-loc, oceľová, v striebornej farbe
(1286)
Na sklade
19,54 €
s kódom
24,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Deka Lark
Okrovožltá/hnedá, 130x160 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
19,54 €
s kódom
24,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
168
169
170
...
527
Načítať viac