Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 550 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Roseris
Závesný systém tyč, sivý, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Trio
Bodové svietidlo Pago
Biele, kovové, 10x9x15 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Úložný box Kemp
S vekom, plastový, biely/sivý, objem 30 l, 54x39x28 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Záclona Flat
Závesný systém tyč, biela, 140x260 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Nástenný vešiak Hippo
V medenej farbe, šírka 24 cm, výška 28 cm, hĺbka 2 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Love Story
Fontána
Plastová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, reprodukcia/tlačený, na plátne
(111)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Busy B
Zápisník na narodeniny Pink Daisy
6 str., linajkový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tlačený, na plátne
(118)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Dog
Béžový, 20x30 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Blomus
Nádobka na mydlo Creto
Betónová, sivá, ø 14 cm, výška 1 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1122
Syntetický, s nízkym vlasom, krémovobiely, 60x110 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Carved Bow
Ružová, 130x170 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Christmas Gingerbread Stripe
S vianočným motívom, červený/v prírodnej farbe, 30x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Mikroplyšový, červený, 1,8 l
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Wallity
Obraz
30x40 cm, tlačený, s rámom
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Coco
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 6,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artsy Doormats
Rohožka Zebra
Z kokosového vlákna, čierna/v prírodnej farbe, 40x60 cm
(11)
Doručenie od 23. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Snowman
Z recyklovaného plastu, s vianočným motívom, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Shine
300 ml, kameninový, v lesklej striebornej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Christmas Tree
Z recyklovaného plastu, s vianočným motívom, svetlosivá, 40x70 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sehlbach
Záves Gingko
Závesný systém tyč, žakárový, svetlosivý, 140x245 cm
Doručenie od 9. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Zone
Kúpeľňová predložka Classic
Prateľná, khaki, 50x80 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
Artsy Doormats
Rohožka Presents
Z recyklovaného plastu, s vianočným motívom, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Gnomes
Z recyklovaného plastu, s vianočným motívom, 40x70 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
25,40 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Vela
Bambusová, čierna/v prírodnej farbe, 100x160 cm
Doručenie od 9. 10. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Čistiaca kefa GrillOut
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Mašlovačka GrillOut
Silikónová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,34 €
s kódom
25,43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Hot Air Ballon
3 ks, nástenné, z bukového dreva
Na sklade
Posledný kúsok
20,38 €
s kódom
25,48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
YAMAZAKI
Organizér do zásuvky Tower
Plastový, výška 6 cm
(16)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,49 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Sušiak na bielizeň Como
Biely, kovový, dĺžka sušiacej plochy 8 m
(150)
Na sklade
20,40 €
s kódom
25,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stierka s držiakom Bestlock
Čierna, dĺžka 23,5 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Nanette
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(1)
Na sklade
20,42 €
s kódom
25,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Caddy
Plastový, biely/sivý, 13x21 cm, výška 11,5 cm
(161)
Na sklade
Posledné kúsky
25,53 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Joseph Joseph
Stojan na umývacie prostriedky Sage
Plastový, svetlosivý, 13x21 cm, výška 11,5 cm
(6)
Doručenie od 15. 10. 2026
25,53 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Organizér do zásuvky
Látkový, 28,5x20 cm, výška 5 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
20,47 €
s kódom
25,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tescoma
Otvárač na konzervy President
Na konzervy, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledný kúsok
25,60 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Háčiky v súprave Cloud
3 ks, nástenné, z bukového dreva, svetlomodré
Na sklade
Posledný kúsok
20,49 €
s kódom
25,61 € bez kódu
8,54 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,50 €
s kódom
25,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresínu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
20,50 €
s kódom
25,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
12,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Držiak na fén Quadro
Bez vŕtania, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 14x13,5 cm, výška 7,5 cm
(233)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Cattara
Gril Bosa
Na drevené uhlie, ø 26 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,66 €
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Etna
V tehlovej farbe, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 8x8x16 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
20,54 €
s kódom
25,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
175
176
177
...
526
Načítať viac