Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 498 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Rosendahl
Hrnček Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, biely
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záchodová doska Panazio
37 x 47, biela, s kvetinovým vzorom
(10)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Vybavenie do detskej kuchynky Food Mixer
Vhodný vek 1+, BPA free
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Trio
Vonkajšie svietidlo Hoosic
Hnedé, hliníkové, IP44, 12x8,5x17,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Wine Lover
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Trio
Vonkajšie svietidlo Mirande
Tmavohnedé, hliníkové, 14,5x11,5x22,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Svetelná reťaz Cage
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 280 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Aria
Na baterky, závesná, kovová, v mosadznej farbe, ø 19 cm
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Roba
Maňuška
4 ks, látková, vhodný vek 3+
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
DOKE
Módny doplnok Twister Tubus
(61)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
DOKE
Módny doplnok Plum Tubus
(31)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 620 ml, na koktail
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Drobná dekorácia Heart
Drevená, 3x12 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Hani
3 ks, bambusové, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
8,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Lékué
Nádoba na varenie v pare
12x24 cm, silikónová
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
douceur d'intérieur
Záchodová doska Matteis
Matne biela
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Rex London
Hračka Woodland
Drevená, vhodný vek 3+
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 25 cm, kameninový, biely
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Pelech
Pre mačku, sivý, 67x52 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Gardinia
Záves Natur
Závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Kanvica na čaj Louka
1 l, porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Organizér na koreničky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Lampáš Stoense
Kovový, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečky Porte Bonheur
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, so vzorom mandaly, čierne, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, ružový, 14x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Mila Home
Dekoračný vankúš
Žltý/biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Zástera Bistro
Bavlnená, červená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Busy B
Zápisník na narodeniny
12 str.
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
DOKE
Módny doplnok Mix
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Detská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnedá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Stolová lampa
Hnedá, keramická, ø17x27,5 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Chloe
Na jednolôžko, na gombíky, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Premium
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Points
Na jednolôžko, na gombíky, bodkované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, biele, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Mijolnir
Obliečky Juliette
Na jednolôžko, na gombíky, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Gardenia
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Villa Collection
Sviečka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vôňou uhorky, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Zebra
Na jednolôžko, na gombíky, so zvieracím vzorom, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Pledsq
Na jednolôžko, na gombíky, geometrické, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
182
183
184
...
526
Načítať viac