Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 679 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Novinka
Rex London
Hračka Woodland
Drevená, vhodný vek 3+
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 25 cm, kameninový, biely
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Pelech
Pre mačku, sivý, 67x52 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Gardinia
Záves Natur
Závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Orion
Kanvica na čaj Louka
1 l, porcelánová, biela/fialová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Metaltex
Organizér na koreničky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Lampáš Stoense
Kovový, ø 25 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Kupol
Hnedá, plastová, LED, na baterky, s časovačom, ø12,5x17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Mepal
Fľaša Vita
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Ego Dekor
Zapekacia misa Enamel
18x34 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Obliečky Porte Bonheur
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, so vzorom mandaly, čierne, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Hrnčeky v súprave Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z medi, moscow mule, v medenej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, ružový, 14x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Mila Home
Dekoračný vankúš
Žltý/biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Tanier Shama
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Tiseco Home Studio
Zástera Bistro
Bavlnená, červená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
House Nordic
Váza
Ručne vyrobená, sklenená, červená, ø 17 cm, výška 21 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Busy B
Zápisník na narodeniny
12 str.
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
DOKE
Módny doplnok Mix
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Reality
Detská lampička Pongo
Zelená, plastová, LED, do zásuvky, s ohýbateľnou konštrukciou/s klipom, 9,5x9,5x33 cm
(1)
Doručenie od 3. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnedá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Stolová lampa
Hnedá, keramická, ø17x27,5 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Kähler Design
Svietnik Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vianočným motívom
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Chloe
Na jednolôžko, na gombíky, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Points
Na jednolôžko, na gombíky, bodkované, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Catherine Lansfield
Obliečky Satin Stripe
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, damaškové, pruhované, biele, 135x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Novinka
Mijolnir
Obliečky Juliette
Na jednolôžko, na gombíky, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Gardenia
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Villa Collection
Sviečka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vôňou uhorky, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Zebra
Na jednolôžko, na gombíky, so zvieracím vzorom, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Pledsq
Na jednolôžko, na gombíky, geometrické, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Line Art
Na jednolôžko, na gombíky, v tehlovej farbe, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Margot
Na jednolôžko, na gombíky, modré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Beads
2 ks, drevené, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Eva
Na baterky, biela, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
MSV
Protišmyková podložka Quadro Premium
Do sprchy, 54x54 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Mosaic
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rabbit
Mikroplyšový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Casa Selección
Behúne na stôl v súprave Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikónová, vhodný vek 0+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Artsy Doormats
Rohožka Jungle Leaf
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
183
184
185
...
532
Načítať viac