Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 830 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Novinka
Mijolnir
Obliečky Zebra
Na jednolôžko, na gombíky, so zvieracím vzorom, čierne, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Margot
Na jednolôžko, na gombíky, v terakotovej farbe, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Pledsq
Na jednolôžko, na gombíky, geometrické, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Line Art
Na jednolôžko, na gombíky, v tehlovej farbe, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Boltze
Závesné vianočné dekorácie v súprave Beads
2 ks, drevené, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Eva
Na baterky, biela, ø 9 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Girlanda
274 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Mosaic
Z recyklovaného plastu, modrá, 40x70 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rabbit
Mikroplyšový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Casa Selección
Behúne na stôl v súprave Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
26,40 €
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikónová, vhodný vek 0+
Na sklade
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikónová, vhodný vek 0+
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svietnik Sphere
Kamenný
Doručenie od 30. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Artsy Doormats
Rohožka Jungle Leaf
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
House Nordic
Stolová lampa Ashford
Biela/taupe, plastová, LED, ø9x18 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
súprava 4 ks
BonBistro
Poháre v súprave Noble
4 ks, 290 ml, na koktail
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Artsy Doormats
Rohožka Pivo
Z kokosového vlákna, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(48)
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
BonBistro
Tanier Serve
Servírovací, ø 24 cm, kovový, v striebornej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňová predložka Evidence
Prateľná, sivá, ø 100 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Dezertný, ø 19,5 cm, porcelánový, biely
Doručenie od 19. 10. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Behúň na stôl Chocolate
Ľanový, 40x150 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Obľúbené
Joseph Joseph
WC kefa Flex Lite
Plastová, biela, 9x12 cm, výška 42 cm
(83)
Na sklade
26,41 €
Do košíka
Do košíka
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Gordon
Vhodný vek 3+, perte ručne, výška 35 cm, dĺžka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,41 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Curver
Kôš na bielizeň Knit
Plastový, béžový, 57 l
(43)
Na sklade
26,41 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Ayyildiz Carpets
Koberec Pisa
Syntetický, so stredne dlhým vlasom, okrúhly, svetlosivý, ø 80 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
26,45 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Sollux
Nástenné svietidlo Blaze
Čierno-biele, oceľové, 14x12x12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,46 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, ø 31 cm, kameninový, zelený
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,49 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
súprava 60 ks
simplehuman
Vrecia na odpadky J
60 ks, sťahovacie, 45 l
(13)
Na sklade
26,50 €
0,44 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet kusov (2)
Spirella
Odpadkový kôš Akira
Pedálový, oceľový, matne biely, 5 l
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
26,50 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Tefal
Strunový sekáčik 5 Sec Chopper K1320404
Na zeleninu, z nehrdzavejúcej ocele
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,50 €
Do košíka
Do košíka
Tefal
Panvica Xl Intense C3840753
S nepriľnavým povrchom, ø 30 cm
(4)
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Biela, papierová, do zásuvky, ø60x16,5 cm
Na sklade
26,50 €
Do košíka
Do košíka
PT LIVING
Stojan na kapsule Wired
Čierny, 21,5x14,5 cm, výška 33,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,51 €
Do košíka
Do košíka
Hanse Home
Koberec Handloom
Obojstranný/ručne tkaný, s prímesou juty, bouclé, bez vlasu, v svetlo prírodnej farbe, 60x90 cm
(42)
Doručenie od 21. 10. 2026
26,52 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
Zone
Stojan na víno Rocks
Kovový, počet fliaš 3
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,55 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Prídavná polička Vali
Drevená, v prírodnej farbe, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Na sklade
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
Bloomingville
Odšťavovač Pixie
Keramický
(24)
Na sklade
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartónový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(10)
Na sklade
26,59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Sollux
Bodové svietidlo Etna
Krémovobiele, oceľové, 8x8x16 cm
Na sklade
Posledný kúsok
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová predložka Shaki
Prateľná, textilná, béžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
WMF
Krájač Profi Plus
Na syr, z nehrdzavejúcej ocele
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
26,59 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Cam Cam Copenhagen
Vreckár na detskú postieľku Dreamland
Z bio bavlny, slonovinový
Na sklade
Posledné kúsky
26,59 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Obliečka na vankúš Selise
S prímesou vlny, s abstraktným vzorom/štruktúrovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,60 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Palička na mäso President
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,62 €
Do košíka
Do košíka
1
...
184
185
186
...
530
Načítať viac