Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 787 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Ambiance
Samolepka Flying Dandelions
Na stenu, 40x73 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Artsy Doormats
Rohožka Arrivals Departures
Z recyklovaného plastu, čierna, 40x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Linen Tales
Obliečka na vankúš Christmas Print Natural
Ľanová, s vianočným motívom, s potlačou, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Garden Pleasure
Skladacia kempingová stolička Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Na sklade
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Striped
Z recyklovaného plastu, biela/zelená, 40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Kukaň Sweet
Pre mačku, sivý, 35x38 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Dreamcatcher
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Dakls
Veniec Frosty
Ø 48 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Aztec
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Floral
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka
Z recyklovaného plastu, čiern-obiela, 40x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Gardinia
Záclona Grafik
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, geometrická, biela, 140x175 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
SP TREND
Garniža Toronto
Kovová, v striebornej farbe, 160 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Styler
Tabuľa Letter
Akustická, 60x45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Styler
Akustická tabuľa Cloud S
Výška 45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Kúpeľňová predložka Bathing Feet
Prateľná, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Styler
Tabuľa Waves
Akustická, 45x60 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Detský hrací set Jools
Vhodný vek 2+
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
Súprava doplnkov do kúpeľne Bari
Bez vŕtania/rohová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Detská termoska Prehistoric Land
Kovová, krémovobiela/tyrkysovomodrá, 280 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zelené/sivé, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Villa Altachiara
Tácka Gardeny
17,5x32 cm, porcelánová
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville
Svietnik Cielo
Na čajovú sviečku/adventný, kovový
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Žiarovka NGC Stripe
E27, 2000 K, 1 W, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Diagonal
Z bio bavlny, v mentolovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Artsy Doormats
Rohožka Navy Leaf
Z recyklovaného plastu, tmavomodrá, 40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš
Z umelej kožušiny, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(32)
Doručenie od 9. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, ružové, 60x100 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Casa Selección
Vianočná figúrka Vintage Car
Kovová, výška 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Wallity
Detský obrázok Alphabet
45x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Kindsgut
Detský tanier Dusky Pink
Silikónový, v tehlovej farbe, 19x20,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
Ladelle
Zapekacie misy v súprave Clyde
2 ks, 14x21 cm, keramické, maximálna teplota 180 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Na sklade
Posledný kúsok
27,40 €
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Novinka
Styler
Akustická tabuľa Bear
Výška 45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky The Black Sheep
Na jednolôžko, na gombíky, svetložlté, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Chole
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Seashelly
Na jednolôžko, na gombíky, modré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Linza
Na jednolôžko, na gombíky, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky Maze
Na jednolôžko, na gombíky, šalviové zelené, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Sapphire
Na jednolôžko, na gombíky, modré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Wenko
Dávkovač mydla Bosio
Nástenný, sklenený, v lesklej striebornej farbe, 200 ml, 7x11 cm, výška 18 cm
(14)
Doručenie od 19. 10. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Novinka
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, tmavomodré, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Serenity
Na jednolôžko, na gombíky, biele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
Novinka
Mijolnir
Obliečky Clementine
Na jednolôžko, na gombíky, krémovobiele, 140x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Linen Tales
Vrecko na príbor Light Grey
2 ks, ľanové, 23x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,40 €
13,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Sehlbach
Záves
Závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x245 cm
Doručenie od 9. 10. 2026
27,40 €
Do košíka
Do košíka
1
...
191
192
193
...
528
Načítať viac