Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Domov
Produkty
Domov
Produkty
Produkty
Nábytok
Bytové doplnky
Kuchynské potreby a stolovanie
Kúpeľňové vybavenie
Koberce a rohožky
Textil
Svietidlá
Upratovanie a organizácia
Dekorácie
Záhrada
Pre deti
Domáci miláčikovia
Voľný čas a zábava
Filtre
Na sklade
Premium
Novinky
Akcie a zľavy
Dizajnový štýl
Materiál
Názov poťahu
Cena
+ Ďalšie (7)
52 688 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Bonami Essentials
Prikrývka Teddy Bear
Detská , celoročná, 90x130 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Wenko
Tyč na sprchový záves
Teleskopická, kovová, v lesklej striebornej farbe, 110 - 185 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Tescoma
Poklop na gril Party Time
Z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Pantone
Termohrnček Light Pink 182
430 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Bobbie
2 ks, 320 ml
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Reality
Vonkajšie svietidlo Kendal
Antracitové, plastové, LED, IP54, 25x12x11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Light
Letná, 140x200 cm
(6)
Na sklade
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Lékué
Forma na pečenie
ø 30 cm, plast
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Curver
Box na granule
Biely, ø 50 cm, výška 50 cm, 23 l
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
29,40 €
9,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Klietka pre vtáky Bird Jewel KS 8
Kovová, zelená, 47,5x25,5 cm, výška 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Ø 25,5 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Detské misky v súprave Earth
2 ks, silikónové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Wenko
Kúpeľňová predložka Solivo
Prateľná, textilná, sivá, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Artevasi
Kvetináč Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 19,5x50 cm, výška 18 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Velmar
2 ks, koňakovohnedé, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Orion
Panvica Litina Smalt
Liatinová, ø 24 cm, na indukčný varič
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
súprava 60 ks
Ambiance
Samolepky Terrazo
60 ks, na kachličky, 10x10 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
Design Letters
Miska Snack
Servírovacia, porcelánová, čierna, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Mette Ditmer Denmark
Téglik na zubné kefky Icon
Keramický, čierno-biely, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Travelposter
Plagát Paradise Beach
30x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Záves Meliane
Závesný systém tyč, béžový, 140x280 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Rex London
Zástera
Khaki
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Premium
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínovočervené/sivobéžové, 40x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Villa Altachiara
Tanier Goji
Servírovací, porcelánový, biely/modrý
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Meri Meri
Sviečky v súprave Bunny
3 ks, s veľkonočným motívom, doba horenia 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Love Story
Pelech Graphene
Pre psa, svetlosivý, 50x38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Sklenená, 1,4 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Clipp
Biela, papierová, ø60x16 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Spirella
Detská protišmyková podložka Santorini
Do vane, 36x71 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
29,40 €
Do košíka
Do košíka
S|P Collection
Košík na ovocie Iris
Ø 25 cm, kovový, čierny
Doručenie od 23. 10. 2026
29,40 €
Do košíka
Do košíka
douceur d'intérieur
Žalúzie Venitien
Kovová, biela, 90x180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,40 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Stolička Kumba
Sivá, výška 47 cm, nosnosť 120 kg
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
29,46 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Joseph Joseph
Dávkovač mydla EasyStore Luxe
Z nehrdzavejúcej ocele, v lesklej striebornej farbe, 300 ml, 9x7,5 cm, výška 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
29,46 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová polička Bari
Bez vŕtania/rohová, Vacuum-loc, oceľová, čierna
(43)
Na sklade
29,47 €
Do košíka
Do košíka
Wenko
WC kefa Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, plastová, čierna, 12,5x9,5 cm, výška 37 cm
(10)
Na sklade
29,47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Wenko
Držiak na uteráky Quadro
Bez vŕtania, Vacuum-loc, z nehrdzavejúcej ocele, čierny, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(5)
Na sklade
29,47 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville Mini
Bábika Lara
Vhodný vek 18m+, BPA free, perte na 40 stupňov, výška 4 cm
(4)
Na sklade
29,50 €
Do košíka
Do košíka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
S vedierkom
(1)
Na sklade
29,50 €
Do košíka
Do košíka
Toomax
Záhradný úložný box Woodys
Plastový, objem 90 l, šírka 43 cm, výška 50 cm, hĺbka 44 cm
(7)
Na sklade
29,51 €
Do košíka
Do košíka
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
29,53 €
Do košíka
Do košíka
Plaček Pet Products
Odpočívadlo pre mačky Magic Cat Hedvika
Béžové, 31x31 cm, výška 57 cm
(8)
Doručenie od 14. 10. 2026
29,54 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Bloomingville Mini
Háčiky v súprave Lewi
3 ks, nástenné
(8)
Na sklade
29,55 €
Do košíka
Do košíka
Premium
Obľúbené
YAMAZAKI
Vešiak na kľúče Rin
Bez vŕtania
(22)
Na sklade
29,55 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Bloomingville Mini
Detský vešiak Mallen
Nástenný, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 6 cm
(12)
Na sklade
29,55 €
Do košíka
Do košíka
Artsy Doormats
Rohožka Ciao
Z recyklovaného plastu, v mentolovej farbe/oranžová, 40x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
29,55 €
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Wenko
Organizér na koreničky Duo
Otočný, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26,5 cm, výška 16 cm
(595)
Na sklade
29,55 €
Do košíka
Do košíka
1
...
202
203
204
...
527
Načítať viac